Звичаї та звичаї, які повинен знати кожен турист перед поїздкою до Грузії – корисні поради туристів експертів

Кожен, хто був у Грузії добре відомі гостинністю грузинів. Просто цікаво, дорогий мандрівник може з’явитися в щедрий БЕНКЕТ для сім’ї, тому що гість-це святе. Хіба не варто подякувати грузини з манерами гідними у своїй країні? Як повинні бути манери туриста в Грузії?

Щедрий БЕНКЕТ, грузинська

Мабуть, у жодній іншій частині світу не пригощають гостей з таким задоволенням, як у Грузії. На столі завжди є відомі страви грузинської і, звичайно ж, відмінне вино. Є тут деякі правила, манери в Грузії під час бенкету:

 • Головна людина на банкеті – тамада. Це людина, яка завжди розважає людей під час їжі і доставки слово, що йому здається необхідним. Перервати тамада означає відсутність поваги до традицій Грузії.
 • Вино не бере з кожної страви, часто береться чиста вода джерела.
 • На столі зазвичай є багато овочів, які їдять з іншими стравами. Домашній хліб зазвичай змочіть шматочки в соусах.
 • Не прийнято поспішати під час банкету-це час відпочинку і приємної розмови. Спроба піти раніше, можна взяти як неповага, і сам процес розставання може зайняти не менше півгодини.
 • Експерти хороші алкогольні напої не радять змішувати Чача з вином. На БЕНКЕТ краще вживати тільки один вид напою і маленькими ковтками маленькими, беручи до уваги тривалість бенкету вище.
 • Найкращий засіб від похмілля-це випити чотири склянки мінеральної води “Боржомі”.
 • Звичайно, банкет грузинський рясніє тост. Перші тости за батьків і Грузії. Після зазвичай порожній Кубок. Повагу до старших членів родини, дуже великий. Батьки, дідусі та бабусі почувають себе в головах столу. Поруч відчуваєш себе гостей.
 • Під час банкету дуже часто з’являється обговорення будь mmotivo. Всі discutidores можуть бути проти думки опонента, але чужа думка завжди поважають і не ставлять в справедливості своєї точки зору.
 • Мова, гроші, пляж і інше

  І тепер ми збираємося розповісти вам про те, як ці манери в Грузії про мову, гроші і деякі відомості з місцевих пляжів…

 • Більшість жителів Грузії досконало опанували російську мову, особливо люди старше тридцяти років. З туристами з колишнього СРСР говорять російською мовою. Англійська теж говорить дуже добре, навіть якщо це не рідна мова і мандрівників. Мова грузинський дуже красивий, але важко. Зазвичай спроби туристів говорити на грузинському вас посміхнутися рідний вже, що ті, хто не володіє цією мовою, як правило, зробити кілька помилок, досить гумористичний.
 • Походи в гори, краще з гідом-перекладачем. У регіонах, віддалених від великих міст і туристичних місць, жителі майже не говорять на іноземних мовах і виражаються в його діалектах.
 • У Грузії величезну кількість храмів. Існують певні правила для відвідування цих місць. Не Допускається вступати в святилища з пляжного одягу, такий як футболки, шорти і т. д. плечі і коліна повинні бути прикриті. Чоловіки у вас є, що одягнути довгі штани, а жінки спідниці і покрити голову. На ноги бажано поставити черевики або сандалі, шльопанці пляж не допускаються. Туристам, які не дотримуються цих правил, можуть звертатися з демо покинути храм, з такими людьми не роблять церемонії.
 • В Грузії є багато будівництва, тому потрібно бути обережними, щоб не бути спійманим між будівельних машин і піску.
 • На вулицях Тбілісі можна зустріти дітей, які будуть просити милостиню. Щедрість, бажання дати одному з них монетку зробить одразу тебе оточують інші діти просять більше монет.
 • Звичайні чайові-5% від загальної суми рахунку. В місцях з дуже високий рівень обслуговування може бути до 10%. У магазинах можна залишити чайові продавцю, як правило, назад в монети. На ринках у вас не соромно торгуватися і домовитися про відповідною ціною.
 • Заборона на Куріння в громадських місцях. Тих, хто не виконує цього правила можуть лошаков до п’яти доларів. У разі, якщо не дотримуватися цього правила в громадських місцях, можуть бути оштрафовані на 200 доларів.
 • Більшість пляжів в Грузії є рикошетом і фону до берега глибини душі. При наявності сильних вітрів купатися в морі стає дуже небезпечним, якщо ви не знаєте, Nara краще не входити у воду.
 • Хоча туристи сприймають всі грузини, як нація (вже що то), в країні є величезна кількість subetnías: lesguines, imiretanos, adjaros, orianos… представники різних Націй можуть дражнити одне одного, але будь-які атаки по відношенню до особливостей культури будь-якої національності, грузинської сприймаються як поганий тон. Тому в розмові краще не ставити питання національного характеру місцевих жителів.
 • Отже, тепер ви знаєте, як звичаї Грузії, і чому він не може робити, на що потрібно звертати увагу і як спілкуватися з носіями мови. Ми бажаємо вам відмінний відпочинок в цій дивовижній країні!

  Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.