Як вибрати паливний насос

2-14-2021

Бензонасос-важливий елемент конструкції автомобіля.  Його завдання-безперебійно подавати паливо з бензобака в паливну систему автомобіля, створюючи в ній необхідний тиск. Хочемо порекомендувати вибрати  топливный насос цена  тут найкраща та висока якість.

Проблеми бензонасосів

Бензонасос за своєю специфікою вважається надзвичайно важливим пристроєм, і поломки його зустрічаються на автомобілях, вік яких вище десяти років або пробіг перевищує двісті тисяч кілометрів.

Правда, трапляється так, що агрегат виходить з ладу раніше закінчення свого експлуатаційного терміну. Головна і найбільш часто зустрічається причина поломки бензонасоса така, що автомобіліст катається на практично порожньому бензиновому баку. Коли паливо проходить крізь агрегат, відбувається охолодження і змазування деталей бензобака. У тому випадку, якщо палива не вистачає, тоді відбувається захоплення бензонасосом повітряного потоку, а тоді перегрівається бензонасос і зношуються обертові автодеталі. В результаті відбувається відмова повністю всього вузла.

Ще одна причина поломки агрегату-несвоєчасна заміна в машині паливного фільтра як грубої, так і тонкого очищення.

Несправності бензонасоса

Механічний бензонасос:

  • вироблення механічного внутрішнього штока;
  • знос ущільнювальної прокладки;
  • пошкодження внутрішньої мембрани;
  • вихід з ладу нагнітаючого або всмоктуючого клапана.

Електричний бензонасос:

  • знос роликів або шестерень в об’ємних гідронагнетателях;
  • поломка крильчатки в відцентрових нагнітачах;
  • зносі або підгоряння ламелей колектора електродвигуна;
  • знос пластмасової муфти яка з’єднує вал електродвигун з гідронагнетателем.

Переважно бензонасос-це агрегат, який не підлягає відновленню, тому в разі виходу його з ладу необхідна його повна заміна. Оригінальний насос коштує чимало з тієї причини, що це вузол високої технології виробництва. Безумовно, ціна відображає витрати якісних матеріалів при їх виготовленні, а також застосування передових технологій, тому що сучасні бензонасоси повинні за час своєї роботи перекачати не одну тонну палива, на нього впливають не тільки різні вібрації, але і температурні коливання. Потоэтому для збереження бензонасоса в першу чергу необхідно стежити за фільтрами.