Як купити квитки на поїзди Грузії. Думка туриста і враження.

Де купити квитки на поїзд в Грузії

Купити квитки на поїзд не складно.

Залізниця Грузії має свій власний веб-сайт, де можна придбати електронні квитки. (квитки.railway.ge). Ви платите безпосередньо з карти оплати в банку. Електронний квиток необхідно роздрукувати з веб-сайту і показати керівникові вагон, не потрібно йти до каси. Для того, щоб сісти в потяг, потрібно принести з собою документи особистості. В електронних квитках вказуються імена та прізвища пасажира, якщо він не є громадянином Грузії (як в паспорті).

Модель покупки

Я рекомендую вам зареєструватися на веб-сайті. Один раз введені дані зберігаються, і вам не доведеться вводити їх кожного разу, коли ви хочете купити квиток. Сайт має на трьох мовах: грузинською, російською та англійською мовами. Для того, щоб купити квиток, потрібно зайти в блок “Purchase a ticket” (Купити квиток). Потім ввести дату від’їзду, станції відправлення (наприклад, якщо ви подорожуєте Батумі), станція призначення (наприклад, “Тбілісі-пас.”), кількість квитків, категорію вагона.

Якщо ви подорожуєте в компанії не більше 4 осіб, то можна вказати “купе”. Вибір місця і вагона не може. Система автоматично відображає вільних місць, він може тільки підтвердити їх (натиснути на зелений знак поряд з номером поїзда). Потім система пропонує ввести дані пасажира (ім’я, прізвище для іноземних мандрівників + ім’я документуйте, який ідентифікує його особу та його номер). Якщо ви вже зареєстровані, система вимагатиме підтвердити дані, введені раніше. Якщо ви їдете в супроводі, то необхідно вказати дані кожного пасажира, який буде у вашому купе. Робиться окремо, натиснувши на значок зеленого кольору. Якщо ви цього не зробите, система вводить ім’я пасажира зареєстрований на кількість квитків, які купуються. Слід мати на увазі.

Натисніть кнопку “далі” і на екрані з’явиться інформація по станції відправлення, час відправлення, номер місця, вагона і пасажирів. І потім, натискаючи кнопку “Надіслати”, пропонує вам ввести дані картки для оплати. Необхідно ввести ім’я та прізвище власника картки, номер картки і термін дії, потім ввести номер CVV і ключ зображення. Можна оплатити за допомогою VISA і MasterCard. Вартість змінюється автоматично на грузинські ларі і карти знімається еквівалентна сума у валюті рахунку, що треба (за курсом).

Вагони

У вагонах купе Грузії є новими і чистими, вартість поїздки нижче. Щасливої подорожі!

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.