Як купити квитки на поїзд. Відгук туриста. Особисті враження.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Де купити квитки на поїзд в Грузії
 • Схема покупки квитків
 • Вагони
 • Де купити квитки на поїзд в Грузії

  Як купити квитки на поїзд в Грузії? Це нескладно.

  Є сайт грузинської залізниці, на якому можна придбати електронні квитки: tickets.railway.ge. Оплата здійснюється банківською платіжною карткою. Електронний квиток досить просто роздрукувати з сайту і пред’явити провіднику, звертатися в залізничні каси не потрібно. Обов’язкова умова при посадці — наявність документів, що підтверджують вашу особу, електронні квитки — іменні, якщо ви не є громадянином Грузії, у квитку прописується ваші прізвище та ім’я (як у закордонному паспорті).

  Схема покупки квитків

  Рекомендую пройти реєстрацію на сайті. Реєстрація дозволяє зберегти один раз введені дані, їх не доводиться повторювати за кожен раз при купівлі нового квитка. Сайт працює у трьох мовних режимах — грузинська, російська та англійська. Для придбання квитка необхідно зайти в розділ «Купити квиток». Потім ввести дату відправлення, потім станцію відправлення (наприклад, Махинджаурі, якщо їдете з Батумі), станцію призначення (наприклад, «Тбілісі-пас.»), число квитків, категорія вагона («пов. комф» для купе обов’язково поставити, інакше нічого не вийде), клас вагона (наприклад, «купе»).

  Якщо їде компанія до чотирьох осіб, то можна поставити галочку «В одному купе». Вибрати місця в вагоні і сам вагон не можна. Система пропонує перші вільні місця автоматично, залишається тільки погодитися (натисніть зелену галочку біля номера поїзда). Потім система пропонує ввести дані пасажирів (ім’я, прізвище (як у закордонному паспорті, якщо ви не громадянин Грузії, назву документа, який посвідчує особу, а також його серію та номер. Якщо ви вже зареєстровані, система запропонує затвердити раніше введені дані. Якщо крім вас їде ще кілька пасажирів у вашому купе, то доведеться вводити дані інших пасажирів окремо за допомогою зелених галочок, інакше система повторить прізвище зареєстрованого пасажира стільки разів, скільки квитків ви купуєте, це необхідно відкоригувати.

  Натискаєте кнопку «наступний», з’являються дані квитка про станціях відправлення і призначення, час відправлення, номерах місць, вагона і пасажирів. А потім за допомогою кнопки «Відправити запит» ви потрапляєте в меню для введення даних вашої банківської картки для здійснення платежу. Тут необхідно ввести ім’я та прізвище держателя (банківської) карти, її номер і термін дії, потім CVV і код з картинки. До оплати приймаються картки систем VISA і MasterCard. Вартість проїзду наводиться в грузинських ларі, з вашої картки сума буде списана у валюті вашого карткового рахунку (в перерахунку за курсом).

  Вагони

  Вагони купе в грузинських поїздах нові і чисті, вартість проїзду невисока, можна їхати і в СВ, це не накладно. Вдалих подорожей!

  ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ГРУЗІЇ. ВІДГУК.

  ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ У ТБІЛІСІ (ГРУЗІЯ). ВІДГУК.

  ОРЕНДА АВТО В ГРУЗІЇ: 17 ПРОСТИХ ПОРАД.

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.