ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Острів Квітів і на вулкан Kelimutu
  • Озер квітів вулкана Kelimutu
  • Назви озер вулкана Kelimutu
  • Звідки з’явилися озер квітів на вулкан Kelimutu
  • Популярність вулкана серед туристів

Острів Квітів і на вулкан Kelimutu

На острові Флорес в Індонезії, знаходиться унікальне місце єдине у своєму роді. До цього місця приходять натовпи шанувальників, як красиво і незрозуміле. Природні пейзажі, як неможливо знайти в іншому місці в світі. Чому це місце так і притягує?

Озер квітів вулкана Kelimutu

На острові Флорес знаходиться великий вулкан, який носить ім’я Kelimuto. Цей вулкан має 3 кратерів з водою. Ці три озера знаходяться на висоті 1640 метрів один від одного відрізняються за кольором від води, незважаючи на те, що всі три розташовані на одній гірській ланцюга.

Вода змінює свій колір, періодично з Червоного на коричневий, також може бути колір, бірюзовий і навіть зелений колір. Ви вже можете собі уявити цей пейзаж незвичайно. Недарма це місце вважається одним з містичних місць. Також можна побачити дим світлий, що з’являється на трьох озерах. Згідно з легендою, вулкан Kelimutu-це так зване притулок для мертвих. У цьому місці розташовані будинки багатьох примар і душі померлих.

Назви озер вулкана Kelimutu

Тубільці дали їм ім’я кожного з трьох озер. Так, перше озеро носить ім’я Tiwi Ata Mbupu, що перекладається як “озеро Літніх людей”. Друге озеро, Tiwu Nua Muri Kooh Tai-це простіше назвати “озеро Молоді”. І третє озеро Tiwu Ata Polo індіанці називають водосховище злих духів. Це перекладається як “зачароване озеро”.

Звідки з’явилися озер квітів на вулкан Kelimutu

Не було дуже важко для вчених, виявити причини кольору настільки незвичайні з цих озер. Справа в тому, що у кольорах цих водойм впливають і мінеральні камені, які знаходяться на дні. Тим не менш, є щось ще. Колір озер залежить від активності вулкана. Незважаючи на те, що останнє виверження було в 1968 році, в наші дні його діяльності, як і раніше, і вулкан може прокинутися в будь-який момент.

Популярність вулкана серед туристів

Острів Флорес є досить великим. Його площа становить близько 450 кілометрів. Гори Kelimuto є частиною національного парку з однойменною назвою. Найближчий місто знаходиться в 60 км один від одного. Називається таким чином. Тим не менш, самий відвідуваний і найпопулярніший серед туристів-це невелике село, що називається Moli. У цьому сільському поселенні розташована прямо біля підніжжя гори. Майже неможливо вгадати поведінку води. Ви можете дивитися три озера і дивитися, як кольору води кожного озера змінюється в одну мить.

Опинившись на вершині гори Kelimutu потрібно пам’ятати запобіжні заходи. У цих місцях аварії відбуваються дуже часто. У більшості випадків це відбувається через типові помилки: наблизитися, повернутися до нього пізніше і т. д.

Зазвичай туристи і мандрівники приїжджають рано вранці, до того, як пара над озерами розсіюється. Розсіюється повністю опівдні. Дуже добре відвідати озера квітів Kelimutu. Там не тільки атмосфера, гарний і тихий, а також природних ландшафтів, що “hipnotizan” кожна людина, яка приходить. У цьому місці дуже красиво, залишитися віч-на-віч з природою, думати про речі, хороші і приємні, вдихаючи чисте повітря гір. Але треба пам’ятати, що не слід залишатися занадто довго, тому що до заходу сонця спуститися з гори, він стає дуже небезпечним. Краще піти після полудня. У селі Moli, розташований нижче, ви можете провести ніч або просто відпочити так чудово. У цих місцях все створено, щоб проводити час дуже добре.

Три озера Kelimutu є унікальними у своєму роді, найбільш незвичайних і красивих в світі. І дим легкий, дає їм ще більше краси цих пейзажів.

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.