Грузія-це країна виноробства. Особливих сортів вин, які ростуть виключно в виноградниках Грузії, задовольнять смак будь-якого, хто коли-небудь мав чи буде мати можливість оцінити цей божественний напій.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Особливості тури вино в Грузії
 • Технології традиційної та Європейської
 • Як організувати винний тур в Грузії
 • Ціни
 • Вибрали винний тур в Грузії
 • Особливості тури вино в Грузії

  Грузія-це країна виноробства давньої і добре розвинена. У Грузії вирощують понад 400 сортів винограду, і вино робиться по всій країні. Заводи вино в Грузії виробляють вино марки дуже відомі і домашнє вино робиться майже у кожному будинку. Якщо у вас в планах здійснити винний тур у Грузії, дуже важливо вибрати географічну адресу, тому що буде неможливо в короткий термін відвідати всі центри виноробства Грузії.

  Технології традиційної та Європейської

  Традиційні технології приготування вина використовують для приготування вина, як і багато століть тому. Для цього вам потрібно тільки виноградник плодоносить і Квеврі, були (кухоль). Правда в тому, що Квеврі, були дуже відрізняється вази своїми розмірами. Це глечик із глини величезний, більше 200 літрів, що потрапляє під землю і до їх gollete. Отже, всередині посудини підтримуються постійні температури, необхідні для процесу бродіння.

  Зрілого винограду витискають, а потім з кісток і шкіри, вони Квеврі, були. Процес ферментації робить з бактеріями, які знаходяться в шкірі винограду. Європейська технологія відрізняється фільтрації mostazo, відокремлюючи кістки і шкіру, після чого укладають в спеціальних цистернах. Потім молоде вино укладають в дубових бочках або безпосередньо в пляшки.

  Як організувати винний тур в Грузії

  Щоб дізнатися, вино грузинський турист має кілька варіантів. Можна спробувати вино, яке готується в селах, використовуючи традиційний метод. Зазвичай до гостеві пропонують лише декілька видів вина, наприклад, з винограду сортів Ркацителі і Сапераві, навіть історія, керівництво і кілька страви та напої в достатку. Цей вид турів, як правило, організувати екскурсії, щоб побачити визначні пам’ятки.

  Напої більш вишукані в тур можна спробувати на заводах або великих льохів, де, як правило, існує великий колекцією вин власного виробництва. У цьому разі страви і напої не такі рясні, можна почути урок, відомості по виноробству, дегустації робиться за всіма правилами.

  Найчастіше туристи воліють їздити в Кахеті, де заводи і винні погреби знаходяться дуже близько один від іншого, і можуть запропонувати різні типи вин. У центрі Грузії знаходиться завод вина “Chateau Mukhrani” недалеко від Тбілісі, а також винний льох Bitarashvili недалеко від міста Мцхета. На заході напрямок популярним, в регіоні Ambrolauri. Це місце, де готують вина semidulces, наприклад, Khvanchkara.

  Завод самий старий Кахеті – винний льох маєтку Чавчавадзе в Цинандалі. До цього місця можна дістатися без гіда або групи. Інший хороший вибір популярною є фабрика “Корпорація Kindzmarauli”. Є Ресторан, де можна відпочити з комфортом.

  Якщо подорож заплановано на осінь, можна спробувати не тільки вино, але й виноград різних сортів. Час, коли ви збираєте виноград називається rtveli. У цей період туристи мають можливість взяти участь у зборі винограду, і в процесі приготування вина традиційним способом. Враження справді багато.

  Ціни

  Тур вино ліжко в Грузії може коштувати близько 75-95 євро. Тур з групою буде коштувати приблизно 25 євро на людину. Чим більше група, тим менше вартість окремого. Зазвичай похід в групі, тому що зробити дегустацію вина в самоті, не має ніякого інтересу.

  Дегустація на заводі Сулі коштувати близько 2-7 євро. Дорожче виходить на заводі “Шато-Zegaani” – близько 20 євро. У цьому місці часто ходять справжні цінителі вина. Екскурсія по фабриці або в місцевому музеї, як правило, коштує дуже дешево, а іноді безкоштовно. Можна купити кілька пляшок марки чудового грузинського вина. Є обмеження на митниці, і ви можете мати тільки два літри цього напою благородний.

  Вибрали винний тур в Грузії

  Хочете відправитися у винний тур в Грузії, але ви не знаєте, яку вибрати? Для вас ми створили список винних турів більш цікаві:

  Варіантів винний тур в Грузії

  • Тур вино і кухня. Ціна: від 665,17 ЄВРО (7 днів)
  • Приватний тур на цілий день в регіоні Kajeti з обідом і дегустацією вин. Ціна: desdee 86,77 ЄВРО (1 день)
  • Винний тур, окремої від Тбілісі до Khakheti. Ціна: від 61,72 ЄВРО (1 день)

  Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.