Марбелья — іспанська відповідь Сан-Тропе. Пляжні клуби, вілли знаменитостей і елітні комплекси — Марбелья для наших співгромадян найчастіше представляється саме такий. Дійсно, Марбелья на карті Іспанії займає найвигідніша з туристичної точки зору положення: золоті пляжі Коста-дель-Соль і лагідний клімат Малаги ніби створені для багатих і знаменитих.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Відпочинок в Марбельї: готелі класу люкс і недорогі хостели
 • Погода в Марбельї
 • Куди сходити і що подивитися
 • Екскурсії в Марбельї
 • Шопінг в Марбельї
 • Екскурсії в Марбельї
 • Відпочинок в Марбельї: готелі класу люкс і недорогі хостели

  Андалузія — місце, де раді кожному гостю незалежно від товщини його гаманця. Незважаючи на гламурну репутацію курорту Марбелья, готелі класу люкс і повсюдну розкіш, ви з легкістю знайдете невеликий гостьовий будинок або недорогий хостел з гідними умовами та сервісом.

  Погода в Марбельї

  Погода ніколи не зіпсує відпочинок в Марбельї. Пляжний сезон триває з червня по жовтень, але милуватися місцевими красотами комфортно в будь-який час року. Температура повітря влітку стабільно перебуває близько позначки 30 °C, проте нерідко форсує і 35-градусний кордон. Прохолодна погода в Марбельї спостерігається тільки взимку, та й то по ночах. Максимальна денна температура в зимовий період — 20 °C.

  Куди сходити і що подивитися

  Середземне море і гора Ла Конча — справжні центри відпочинку в Марбельї. Найбільш популярні пляжі: 800-метровий Ла Фонтанилья, розташований по сусідству з міським портом, Плайя-Фаро, Венус і Ель Пинильо. Любителі гірського туризму традиційно вибирають 8-кілометровий піший маршрут, прокладений в районі гірської гряди Лос Кучильос.

  Вдосталь насолодившись водними процедурами і прекрасними видами, відвідайте головні визначні пам’ятки Марбельї.

  Старе місто

  Нуева-стріт, Апельсинова гай, Каплиця (Ермітаж) Сантьяго, губернаторський будинок, міська ратуша XVI ст.

  Музей бонсай

  У музеї представлені кращі в Європі колекції дерев бонсай і оливкових дерев, а також колекція близькою до вимирання іспанської ялиці і 300-літній оливкове дерево.

  Арт-галерея

  Експозиції картин, скульптури, вироби з кераміки місцевих художників і майстрів в муніципальній арт-галереї (вхід — безкоштовний).

  Городище в Ріо-Верде

  Городище в Ріо-Верде — руїни давньоримського міста I до н. е. з чудово збереглася підлогової мозаїкою.

  Музей сучасної іспанської гравюри

  Музей зібрав кращі колекції іспанського друкарського мистецтва (гравюри, літографії, офорти). Також в музеї виставляють роботи Пікассо, Міро, Чильида та інших знаменитих художників.

  Мечеть Марбельї

  Мечеть побудована саудівським королем Салманом і уособлює собою сучасну андалусскую архітектуру.

  Шопінг в Марбельї

  Марбелья — центр торгівлі з кількома великими торговельними комплексами, гіпермаркетами, продовольчими магазинами, дизайнерськими бутиками і т. д. Найбільш популярні — Bally, Charles Jourdan, El Caballo, Hermes Govantes, Zara, Boutique 007.

  Особлива гордість Марбельї — торговий центр Ла Каньяда, побудований з застосуванням самих передових технологій і кращих матеріалів. На площі 100 тис. м2 розмістилися численні магазини, десять ресторанів, мультиплекс з сімома залами, демонструють на своїх величезних екранах самі сучасні блокбастери.

  Екскурсії в Марбельї

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.