ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Відпочинок в Канкуні — відпочинок в райському місці
  • Клімат в Канкуні
  • Пам’ятки Канкун
  • Готелі Канкун
  • Дешеві тури в Канкун

Відпочинок в Канкуні — відпочинок в райському місці

Канкун… Мексика… Давно мрієте про відпочинок в райському місці? Тоді ви неодмінно повинні відвідати незвичайний по своїй структурі мексиканський курорт Какун. Він розташований на Карибському узбережжі півострова Юкатан. Враження, які чекають вас в Канкуні, будуть одними з найяскравіших. Сонце, нескінченна біла берегова лінія, що йде прямо в небо, яке зливається з водами Карибського моря надзвичайно чистого синьо-бірюзового кольору. Відпочинок в Канкуні — відпочинок в райському місці…

Канкун визнаний одним з кращих курортів світу. І цілком справедливо. Причин багато.

Клімат в Канкуні

Якщо ви збираєтеся на відпочинок у Канкуні, майте на увазі, що клімат тут протягом усього року практично не змінюється і завжди дуже м’який. Навіть сезон дощів, який триває на Юкатані з травня до листопада, не впливає на кількість відпочиваючих. Тут комфортно в будь-який час року. Найчистіша вода і узбережжі, усипане білосніжним піском, – це справжній золотий фонд Канкуна. Відпочинок в Канкуні прекрасний у будь-який час року, не сумнівайтеся!

Пам’ятки Канкун

Відпочинок в Канкуні передбачає як пляжний відпочинок, так і активний. Щоб побачити всі визначні пам’ятки та цікаві місця курорту Канкун, буде потрібно дуже багато часу: Канкун надзвичайно багатий своєю історією. Інший раз вам не захочеться спати, заради того щоб взяти участь у всіх екскурсіях.

Читайте також —> Підводний музей в Канкуні.

Коли ви будете відпочивати на півострові Юкатан, не забудьте відвідати знамениті руїни Дель-Рей, що збереглися до сьогоднішніх днів з часів майя. Екскурсії туди відправляються щоденно. Ці руїни зберігають у собі безліч загадок, не розкритих досі. Відвідування Дель-Рей – можливість доторкнутися до справжньої історії.

Неодмінно рушайте в інтерактивний акваріум, в якому ви побачите не тільки рідкісних риб, але і класне шоу з дельфінами. Ви навіть можете поплавати з ними! А ще вас чекає дивовижний морський атракціон – спуск на дно моря, де у вас буде можливість доторкнутися до… коралових рифів.

Екскурсії в Національний парк на острові Конто, безсумнівно, заслуговують вашої уваги. Незвичайна краса цих місць просто приголомшує!

Готелі Канкун

Що стосується проживання на курорті Канкун, турбуватися не про що: готелів тут досить багато, причому різної цінової категорії. Є дешеві, є дорогі, але скрізь вас чекає дуже високий рівень сервісу. Якщо ви любите галасливі розваги, можна підібрати готель недалеко від клубів і ресторанів. Якщо вам хочеться тиші і спокою, можна забронювати номер та на сусідніх островах: дістатися до Канкуна дуже швидко і легко.

Канкун не даремно називають раєм на землі. Подібних місць на планеті вкрай мало, тому потрапити сюди потрібно обов’язково, щоб своїми очима побачити всю красу цих місць.

Курорти Мексики набагато ближче, ніж може здатися на перший погляд!

Дешеві тури в Канкун

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.