ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Відпочинок на острові Іскья в Італії — природне зцілення, цікава архітектура, захоплюючий дайвінг
  • Острів Іскья в Італії : трохи історії
  • Відпочинок на острові Іскья в Італії : вас чекають дивовижні термальні джерела і парки
  • Список найпопулярніших термальних центрів острова Іскія
  • Дайвінг — чудове розвага для тих, хто зібрався на відпочинок на острові Іскья в Італії

Відпочинок на острові Іскья в Італії — природне зцілення, цікава архітектура, захоплюючий дайвінг

Якщо вірити давнім переказам, одного разу Юпітер в процесі битви із Гігантами схопив шматок вулкана Етна і шпурнув його з Тифона в бік Неаполітанської затоки, і сльози богів пролилися на землю. В результаті з’явився прекрасний острів Іскья, знаменитий своїми цілющими термальними джерелами. Площа цього дивовижного острова, який відносять до області Кампанія в Італії, складає всього 46 кв. км, що для острова зовсім не погано. Тут постійно проживає близько 60 тис. осіб, і щороку прибуває безліч туристів.

Острів Іскья в Італії: трохи історії

Археологи, демонструючи результати розкопок, запевняють, що історія місцевої цивілізації налічує ніяк не менше 4000 років. Місцеві археологічні пам’ятки цікаві і різноманітні. У 8 ст. до н. е. тут існували колонії греків-переселенців. Головне багатство Искьи — мінеральні джерела — привернули увагу римських завойовників. Оволодівши островом, римляни перейменували його в Аенарию.

Задоволення від придбання загарбникам зіпсувало кілька вивержень місцевих вулканів: Эпомео, Тработти і Монте-Вези. В результаті Іскья дісталася неаполітанців, які охоче віддали Риму натомість Корсику. А коли Римська імперія розпалася, варвари почали здійснювати набіги на цей острів. Неаполь слабо справлявся з роллю патрона Искьи — до середини 15 століття місцевих жителів турбували всякі пірати. В даний час Іскья живе цілком мирно, приймаючи туристів зі всього світу.

Відпочинок на острові Іскья в Італії: вас чекають дивовижні термальні джерела і парки

Відпочинок на острові Іскья вибирають не стільки розважитися, скільки підлікуватися. Крім мінеральних вод та термального лікування, ефективність яких підтверджена практично тисячолітнім досвідом, відвідувачам пропонується грязьове лікування, цілющі купання, прогулянки, здорове харчування, сауна і т. п. В асортименті місцевих закладів також широко представлені такі методи як масаж і безліч різновидів терапії з використанням ультразвуку, магнітів, електрики, лазера, а також фото – і кінезітерапія.

За відгуками, вже на другий день лікувальних процедур пацієнти відчувають помітне поліпшення завдяки комплексному впливу піску, бруду, води і унікального місцевого клімату. Деякі процедури з застосуванням натуральних лікарських засобів розроблялися і удосконалювалися протягом двох тисяч років. Острів Іскья цілком заслужено називають термальною столицею світу. Цілющі джерела зустрічаються практично по всій території острова. Тут можна знайти справжні природні купальні з гарячою водою, насиченою унікальним комплексом мінеральних елементів.

Список найпопулярніших термальних центрів острова Іскія

Казаміччола

Це заклад розташований в парку Кастільйоне на півночі острова. З десяти місцевих басейнів у восьми температура води коливається в межах 30-40 градусів. Прогулянки в сосновому бору і прекрасних каштанових заростях ефективно доповнять лікувальний процес.

Парк Сади Посейдона

Це цікаве місце розташоване в західній частині Искьи біля затоки Читара і територіально відноситься до комуні Forio. У 22 термальних басейнах з допомогою найсучаснішого обладнання підтримується температура 20-40 градусів. Шлях від порту Искьи до Садів Посейдона займає всього чверть години, навіть якщо подорожувати автобусом.

Термальний парк Негомбо

Тут, в затоці Сан-Монтано, в північно-західній частині острова, нерідко відпочивають справжні зірки світового шоу-бізнесу. Терми, панорамні сади, пляж, кафе і ресторани утворюють єдиний лікувально-розважальний комплекс. Місцева “родзинка” — екзотично сад, в якому представлені рослини з усього світу. Парк працює з квітня по жовтень, щодня приймаючи відвідувачів за графіком 8.30-19.00.

Термальний парк Еден

Він знаходиться на півдні поблизу Арагонського замку в Искья-Порто. Термальних басейнів всього п’ять, але вони дуже різні, тому відвідувачі можуть вибрати той, який їм особливо сподобається чи буде корисніше.

Сади Афродіти

Вони займають 7 тис. кв. м. поблизу Сант’анджело. Увазі відвідувачів пропонується 12 басейнів, в яких підтримується температура 20-42 градуси. Це дуже затишне місце, повне прекрасною зелені, відкрито у квітні-жовтні. Відвідувачів чекають у парку щоденно 8.00-18.00.

Дайвінг — чудове розвага для тих, хто зібрався на відпочинок на острові Іскья в Італії

Всі гості прекрасною Искьи купаються в прозорих водах Тиренского моря. Дайвінг — це популярне місцеве розвага і для досвідчених нирців, і для новачків. Дайвери особливо люблять занурюватися в Ла Секка делле Формике на глибину 6-20 м. На острові є дайвінг-клуб, де можна одержати уроки для початківців, навчання в галузі підводної зйомки та інші корисні відомості.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.