Вибір екскурсії в Одесі

3-6-2020

not found
Ми підготували для Вас цікаві, нові, а головне — жваві екскурсії по Одесі, в ході яких Ви чудово відпочинете і дізнаєтеся справжні історичні факти, почуєте красиві міфи і посміхнетеся фірмовим одеських анекдотів.
Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/around-the-city/criminal-adventurous/
Одеса — місто вражає своєю історією, місто притягує погляди і довго не відпускає від себе. Якщо Ви завжди мріяли відвідати цю перлину, винесену на берег хвилями Чорного моря, то туристичне бюро – це те, що ви шукали. Туристичне бюро пропонує широкий вибір розважальних екскурсій по Одесі. Тут і екскурсії по Одесі (як піші, так і автобусом), і тематичні екскурсії та дегустації кращих шедеврів виноробства.
У нашому каталозі екскурсій по Одесі Ви зможете знайти саме ту екскурсію про яку мріяли і хотіли відвідати. В ході оглядової екскурсії по Одесі Ви прогуляєтеся по Дерибасівській і Приморського бульвару. Захопитися красою: Оперного театру, будівлі Одеської національної філармонії, Міської Думи, пам’ятника Дюку, Потьомкінських сходів, Пасажу, Палацу графа М. Побачите Одеський Спасо – Преображенський кафедральний собор, де виставлені чудотворні ікони.
Екскурсія Ведмедики Япончика і Соньки Золотої Ручки. Ви коли небудь бачили, що б в центрі міста, недалеко від Оперного театру жили кури, вранці співав півень, і не тільки. Якщо ні, тоді ви можете замовити екскурсію по одеським дворикам.
Екскурсія надає можливість познайомитися з прекрасною архітектурою одеських бібліотек, а також з творчістю видатних одеських архітекторів — Ф. Екскурсанти зможуть ознайомитися з чудовими книжковими зібраннями, діяльністю відомих одеських меценатів та громадських діячів, побувати у відділі рідкісних видань і рукописів, щоб самим оцінити їх найбільші скарби і цінність. Наші кваліфіковані екскурсоводи розкажуть не тільки доподлинную історію відомих місць, але й охоче поділяться всілякими чутками і легендами. Після таких екскурсій по Одесі у вас напевно залишиться маса вражень, і кілька десятків вдалих фотографій.
Авторські права © .
Екскурсії по Одесі – /*