Пропонуємо вам детальний гід по Венеції з описами місць, які варто відвідати, підказками які сувеніри привезти, де поїсти. Стаття заснована на власному враження від відвідування Венеції. Ми зібрали для вас саме такі підказки, яких не вистачає туристам для того, щоб побачити Венецію за 1 день.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як дістатися до Венеції
 • Де поїсти у Венеції
 • Де і що купити
 • Що подивитися у Венеції за 1 день
 • Карта Венеції
 • Іноді у нас є тільки один вільний день в Італії, який можна витратити на поїздку до Венеції. Чи варто їхати? Звичайно! Ми вам розповімо що подивитися у Венеції за 1 день.

  Венеція – це досить компактний місто, з сотнями туристів, які проходять повз вас кожну хвилину. Це місто, розділений на безліч невеликих територій каналами. Однак, хороша новина – всі основні туристичні визначні пам’ятки розташовані на невеликій відстані один від одного.

  Як дістатися до Венеції

  У Венеції можна дістатися кількома способами. Це може бути як вапоретто, невеликий водний трамвай, так і приватна човен, або навіть автобус, поїзд чи літак. У самому місті заборонені будь-які види автотранспорту, але при виїзді є невеликий автовокзал.

  Не переживайте, у Венеції можна спокійно обмежуватися пішими екскурсіями. Головне, визначитися з тим, що саме ви хочете подивитися. Звичайно, перше, про що хочуть знати туристи, де можна швидко поїсти, особливо якщо у тебе лише день на огляд міста. На другому місці, сувеніри. На третьому пам’ятки та музеї.

  У Венеції майже ніхто не знає назв вулиць. Якщо вам знадобиться кудись дістатися, орієнтуйтеся на найближчі пам’ятки або магазини.

  Де поїсти у Венеції

  Отже, вирішуємо питання з їжею:

  • Заходьте в будь-ресторанчик, перед яким ви побачили вивіску з потрібними вам цінами на їжу.

  • Увага! У Венеції з вас візьмуть додаткову оплату за обслуговування.
  • У Венеції не люблять поспішати. Якщо офіціант бачить, що ви спізнюєтеся і ви просите його принести блюдо швидше, він цього не зробить. Ніхто не побіжить на кухню квапити кухаря, а офіціант буде дивитися в стелю 45 хвилин, і спокійно чекати поки їжа буде готова. Перейдіть як мінімум 1 годину на сніданок, стільки ж на обід і вечерю.
  • Якщо у вас немає такої кількості часу, шукайте фаст-фуд, піцу на винос, джелатто на вулиці, або пройдіться до супермаркету.

  Де і що купити

  Сувеніри

  В центрі Венеції потрібно постаратися знайти паперову продукцію. Календар на наступний рік, блокнот з видами Венеції, плакат з венеціанським карнавалом або книги про Венецію краще шукати в спеціальних книжкових магазинах. При цьому не пропустіть можливість побачити незвичайний книжковий на воді. Частину продукції власник крамниці зберігає в гондолі, частина у ванній, і так далі.

  Карнавальні маски

  Карнавальні маски – це інше питання. Ними забита вся Венеція. Їх ви знайдете без праці. Вони можуть відрізнятися тільки ціною – на площі Сан Марко дорожче, якщо відійти подалі – дешевше. Будьте готові почути жалісну історію про те, з чого робляться справжні маски. Якщо ви не готові платити більше 1000 євро за маску з пап’є-маше, але дуже хочете привезти щось подібне додому, закрийте очі на матеріал, вам все одно не носити її щодня на роботу.

  Муранське скло

  Якщо у вас є місце в багажі, обов’язково придбайте посуд або прикраси Муранских майстрів. Кожен венеціанський сувенірний магазинчик забитий ним до відвалу.

  Що подивитися у Венеції за 1 день

  Тепер про головну мету візиту! Всього 1 день у Венеції, а хочеться подивитися як можна більше…

  Туристичні екскурсії до Венеції починаються на площі або по-італійськи пьяцца Сан-Марко.

  Згідно європейської середньовічної традиції, місто будувався з площі. На площу містився головний собор і міська ратуша.

  Площа кишить туристами. Що б легше було зорієнтуватися – вам потрібно звернути увагу на старовинну дзвіницю в 99 метрів, собор Святого Марка, куди багато років тому, а точніше в 9 столітті, коли були привезені мощі Апостола Марка з Олександрії. Обов’язково відвідайте собор. Перед цим уважно розгляньте всі прикраси на його фасаді. Кожен з них розповідає якусь історію з життя Венеції та її дожів.

  До речі, саме з цієї здорової дзвіниці 17 століття Галілео Галілей продемонстрував телескоп.

  Біля собору знаходиться палац Дожів, будинок-музей, який просто необхідно відвідати всім, хто хоче краще пізнати історію Венеції, і подивитися де колись мучився, чекаючи вироку укладений Джакомо Казанова.

  Увага! Не забувайте, що оскільки у вашому розпорядженні всього 1 день, краще всього купувати квитки в усі місця, в тому числі і в палац онлайн за місяць.

  Собори

  Якщо вам подобається відвідувати старовинні собори, відпочиваючи там від спекотної та метушливого Венеції, не забувайте про візит:

  • Сан-Джакомо ді Ріальто, найстарішої церкви у Венеції, побудованої разом з містом в 421 році. Її ви знайдете за величезним годинником.

  • Собор Санті-Джованні а Паоло, в якому знайшли останній притулок 25 Дожів у Венеції, і не менш відомих венеціанців.
  • Санта-Марія Глоріоза дей Фрарі. Собор розписаний Белліні, Тіцианом, Альвиезе, Виварини. Тіціан похований в цьому соборі.
  • Санта-Марія-делла-Салюте, яку венеціанці називають головною міською церквою. Вона була побудована в подяку Богородиці, избавившей місто від чуми. Кожен рік ця церква приймає довгі процесії з городян і туристів, які святкують перемогу життя над смертю. У дні свята Венецію можуть закривати для відвідувань.

  Мости

  Настала черга мостів. Гранд-Канал з’єднують всього чотири мости, хоч у Венеції їх більше 400. Оригінальний міст Конституції сподобається сем любителям стім-панку, а на Мосту зітхань закоханим радять не фотографуватися, щоб уникнути розлучення у майбутньому:

  • Найіменитіший rialto Bridge – міст у вигляді арки, візитка Венеції. Таким як ми його бачимо зараз, Bridge був добудований в 16 столітті, до цього мосту був понтонним, і постійно заважав місцевим човнам.


  До речі, за мостом можна знайти однойменний ринок, так само місцеву визначну пам’ятку. Пройдіться по ньому хоча б для того що б сповна відчути атмосферу міста.

  • Міст Скальцы веде до залізничного вокзалу.

  • Міст Академії – веде до музею мистецтв Галереї Академії.

  Відвідайте Галерею Академії

  Витратьте пару годин на відвідування Галереї Академії. Це по істині найбагатша художня виставка в місті, а може, й у всій Італії. Тіціан, Белліні, Тінторетто, Карпачо. Багатющий італійське місто збирав кращі полотна у своїх музеях.

  Прокотитеся на гондолі

  Під кінець мандрів, рекомендуємо покататися на гондолі по Гранд-Каналу.

  Не забувайте, що якщо ви твердо вирішили побалувати себе такою поїздкою, краще всього замовити її заздалегідь, на сайті sputnik8.com. При виборі причалу, краще всього підійде той, що поблизу Сан-Марко.

  Екскурсія «Прогулянка по Венеції»

  Ця екскурсія — відмінний варіант для тих, хто їде у Венецію на 1 день. Ви пройдетеся по найцікавішим місцям, побачите найцікавіші пам’ятки. Крім того, вам підкажуть, де знаходяться кращі місця для шопінгу, вибрати венеціанські сувеніри і куди неодмінно варто заглянути. Екскурсія починається в районі станції Santa Lucia. Точне місце зустрічі і контакти гіда висилаються відразу після бронювання. Вартість екскурсії 20€ за особу. Програма екскурсії дуже цікава. Це відмінний варіант, якщо ви сильно обмежені у часі.

  Карта Венеції

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.