Адже Тбілісі-це вражаючий місто! Щоб дізнатися це місто, потрібно мати багато часу. Але дуже багато людей відвідують Тбілісі всього на кілька днів. Отже, як можна побачити найцікавіші пам’ятки столиці Грузії в такий короткий час? Що робити і які місця відвідати?

1. Йти до парку Rike

Ви йдете до парку Rike, підніміться на канатній дорозі до фортеці Нарікала! В кілька хвилин ти будеш над річкою Курою і старі квартали історичної частини Тбілісі. Підніміться на пагорб Sololak, йти до монумента мати Картлі і зробіть захоплюючі фотографії хороші спогади.

2. Зайди лазні!

Дійсно! У ванних кімнатах сірчаної Тбілісі-основні пам’ятки. Розташовані над джерелами sulfhídricas. Купання в цих джерелах добре відновлює сили після тривалих прогулянок. І район, де знаходяться дуже мальовничі, що приваблює багатьох фотографів.

3. Піднімається в гори Mtatsminda

Піднімається в гори Mtatsminda, щоб спостерігати чудові панорами міста. Також є прекрасний парк розваг для дітей і дорослих, величезний комплекс ресторанів і красивий і доглянутий парк, де можна прогулятися. І піднятися до цього місця, всі весело. Можна з канатної дороги, яка підніме вам швидко у верхній частині.

4. Гуляє по проспекту Руставелі до Площі Свободи

Це одна з найкрасивіших вулиць міста. Там є все: музеї, театри, кафе…

5. Подивіться сучасної архітектури

Мости Світу, кристал завжди виглядає красиво, але ввечері, завдяки його освітлення, вражає. Поруч знаходиться парк Rike, де можна побачити будівлю, в спеціальній формі, дві металеві труби, які, здається, виходить з скелі. Трохи далі знаходиться будівля будинку Правосуддя зі стелі у вигляді величезних пелюсток з бетону.

6. Їж хінкалі!

П’ять, але краще десять. Ну, це жарт, тому що навіть людина, добре, голодний не може з’їсти по 10 хінкалі.

7. Відвідування храму Tsminda Sameba

Це один з православних храмів великих і вражаючих. Дуже легко знайти – він розташований в районі Sololoki і виглядає він altea над містом. Їх розміри і форми вражають навіть більш досвідчений мандрівник.

8. Приймає знаменитий грузинський лимонад

Одне з найкращих місць, де подають розташовується на території храму Tsminda Sameba. Самий популярний і смачний-це крем. Її готують на основі мінеральної води і натуральний сироп. Ну і також є sabrosísimos хачапурі!

9. Покупки, щоб забрати додому, приправи і сіль Svanetia

Краще купити приправи в спеціалізованих магазинах, де зберігаються в банках з щільно закритою кришкою. Асортимент настільки великий, що можна знайти contenientes на будь-який смак.

10. Купити вино

У Грузії виробляють вино з глибокої давнини, користується великою популярністю за свої уроки, непередбачуваних винограду. Існує нескінченна кількість магазинів, де продають вино, таким чином, переходить в одну, а потім виберіть той, який вам подобається.

Тбілісі-чудове місто, гідний своїх віршів ” поетичні. Я Conócela на практиці!

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.