Кращий спосіб розслабитися, відпочити і відновити здоров’я

Геотермальні джерела, цілющі мінерали, чисте повітря і сонячне світло… Найкращий спосіб повною мірою насолодитися цими дарами природи — відправитися на СПА-курорт. На щастя, СПА курорти, що дозволяють відновити підірвані тяжкою працею або хворобою сили, є в самих різних місцях. Отже, які вони кращі СПА-курорти світу?

Терми Бата (Thermae Bath Spa)

Виключно популярне місце, красиве і затишне. Цілющі купання в насичених мінералами водах оздоровлять організм і піднімуть тонус. Родзинка курорту — відкритий басейн на даху. Можна купатися і одночасно насолоджуватися мальовничими краєвидами околиць.

Курорт San Kamphaeng Hot Springs (Таїланд)

Гарячі джерела північного Таїланду — справжній рай для душі і тіла. Цілющі води в районі Сан Камфаенга майже окріп — прогріваються до 100 градусів. Просто природна парна!

Курорт Sycamore Springs в Каліфорнії (США)

Без перебільшень цей курорт вважають частиною природних скарбів США. Ліси, луки та пагорби розташувалися на площі понад 100 акрів. Відвідувачі Sycamore Resort насолоджуються цілющими дарами природи далеко від галасливих міст.

Блакитна Лагуна в Ісландії

Унікальний об’єкт, створений не без участі людини. Холодне повітря і гаряча (40 градусів!) вода, насичена природними мінералами, винятково корисні для здоров’я. А навколо розкинулися прекрасні гори Ісландії. Що може бути краще?

Читайте також нашу статтю про унікальний СПА-курорт —> Блакитна Лагуна в Ісландії.

Термальні води Искьи

Хто не чув про цілющі джерела Искьи, той повинен обов’язково там побувати. А ті, хто вже відчув цілющий вплив мінеральних вод, підігрітих грізним вулканом, обов’язково повертаються сюди знову. Тут чудовий сервіс, багато упорядкованих готелів і прекрасна природа.

Про термальні джерела і парки Искьи читайте в нашій статті —> Кращі курорти острова Іскія.

Gellert Baths в Будапешті

Ще один СПА-курорт з розвиненою інфраструктурою. Залишається лише насолоджуватися розслаблюючим дією гарячих мінеральних вод. Ванни Gellert Baths елегантно прикрашені мозаїкою, колонами, скульптурою. Тут природа пов’язана з мистецтвом і кращими досягненнями людської цивілізації.

Istarske Toplice в Хорватії

Це один з кращих хорватських СПА-курортів сільського типу. Подалі від галасливих міст, ближче до матінки-природи. Тут пропонують купання в термальних водах, грязетерапію і численні косметичні послуги.

Грецька Ікарія

Це унікальний СПА-курорт, води якого трохи радіоактивні. Де ще таке побачиш? Не варто лякатися, радіація слабка, води Ікар мають загоюючими властивостями. Кожного пацієнта перед процедурами ретельно обстежують, таке лікування призначають не всім.

Arenal Vista Lodge в Коста-Ріці

Найпопулярніший курорт в Коста-Ріці — це, безумовно, Arenal Vista Lodge. Гарячі джерела, відмінне обслуговування, прекрасна природа — що ще потрібно для повноцінного відпочинку?

Kurokawa в Японії

Це один з найцікавіших СПА-курортів Японії, яких тут чимало. Затишний і спокійний Kurokawa з цілющими термальними джерелами схожий на мініатюрний містечко з доступним кожному відвідувачу відмінним сервісом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.