Сьогодні мова піде про набирає популярність серед туристів місті-курорті Тіват в Чорногорії. Ви дізнаєтеся що подивитися в Тіваті і куди сходити.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Особливості молодого курорту
 • З чого почати відпочинок в Тіваті
 • Розваги
 • Що подивитися в Тіваті
 • Особливості молодого курорту

  Чорногірський місто Тіват — порівняно недавно відкритий для курорту місто. Це невелике містечко іменується в туристичних цілях «Тиватской рів’єрою». Сьогодні він вважається центром всього морського туризму по всій Адріатиці. Для багатьох туристів цей молодий місто виявиться «воротами» в Чорногорію: тут розташований єдиний міжміський аеропорт на всьому узбережжі країни. Другий міжміський аеропорт Чорногорії — в Подгориці, столиці держави, яка, до речі, знаходиться не на узбережжі, а в центрі.

  Місто розташоване на півострові Врмац, в Боко-Которської бухті.

  Сьогодні він дуже популярний серед затребуваних курортів. Це зелений, сучасний і дуже гарне місто, що приваблює мандрівників і туристів з усього світу. До речі, з інших чорногорських курортів Тіват виявиться самим доступним для туристів. До речі, самі чорногорці вибирають для відпочинку саме Тіват.

  З чого почати відпочинок в Тіваті

  Чорногорське узбережжя відомо тим, що Адріатичне море тут найчистіше. Класичний вид відпочинку — приємне «нічогонероблення» — не єдиний варіант проведення часу в Тіваті. Крім сонячних ванн, купання, лікувальних пляжів, туристи знайдуть тут безліч різних заходів — фестивалі, виставки, спортивні змагання, відкриті для участі всіх бажаючих. Театральні постановки, показ фільмів навіть взимку роблять це місто захоплюючим для будь-якого відпочиваючого. У цьому місті можна організувати оренду яхти — саме тут розташована розкішна знаменита пристань Порто-Монтенегро. Це прекрасна можливість особисто обстежити багато дивовижних острівців.

  У серпні В Тіваті проводиться зірка місцевих заходів — фестиваль Бокельская Ніч. Це ніч параду прикрашених човнів і яхт, представлених в якомусь обраному образі. Це захоплююче видовище. Іноді у парадах беруть участь цілі родини, як правило, у човнах і яхтах сидять діти, артисти, або танцівники в кольорових шатах, прикрашаючи свій «транспорт» підсвічуванням і оформляючи як можна помітніше. Величезний плюс – приїжджі при бажанні можуть брати участь у цьому параді.

  Розваги

  Туристів, що люблять активний відпочинок, приємно вразять дайвінг-клуби, серед яких відомий клуб «Нептун-Мімоза» з цікавою навчальною програмою російською мовою. Крім пляжного відпочинку в Тіваті знайдеться безліч інших розваг: екскурсії по місту, околицях, в які входять гарні невеликі острови. Тут можна організувати навіть незвичайну риболовлю.

  Доступна також оренда автомобіля заздалегідь, прокат автомашини буде зручний для тих, хто захоче самостійно відвідати багато чудові місця. Тим більше, що чим більше триває оренда автомобіля, тим нижче ціна прокату, плюс ціни на утримання машини в цій країні зовсім недороге.

  Що подивитися в Тіваті

  Окрім розваг, у Тіваті є маса місць, які варто оглянути. Відпочиваючим в Тіваті обов’язково потрібно відвідати декілька відомих пам’яток:

  • Чудовий міський парк екзотичних рослин, привезених зі всього світу;
  • Середньовічний архітектурний комплекс «Буча», якому понад 500 років;
  • Національний парк Ловчен, розташований на однойменному гірському масиві з мавзолеєм Негоша на Єзерськой вершині;
  • Превлака — острів квітів з монастирем Михайла Архангела;

  • Тиватская солила — пташиний заповідник;
  • Острів Святого Марко — тут розташовані котеджі для відпочинку. На цей острів доступ можливий тільки морським шляхом;
  • Порт Монтенегро з готелями, ресторанами і яхтами;

  • З Тівата можна відвідати Дубровник — відоме місто-курорт Хорватії;
  • У Серпні — Бокельская Олімпіада, триває всього одну ніч, закінчується салютом на честь переможця;

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.