Барселона – це місто, яке зачаровує, зачаровує і навіки залишається в серці. Неможливо там побувати і залишитися байдужим до його архітектурі, вулицями та атмосфері. Якщо у вас немає жорсткого графіка, ми рекомендуємо відвідати Барселону не проїздом, а залишитися там хоча б на кілька днів: величезна кількість прекрасних будівель і дивовижних місць неможливо оглянути за один день в ході навіть самої насиченої екскурсії. Зі списком найвідоміших визначних пам’яток Барселони – її бульварами і монастирями, музеями та парками — ми познайомимо вас в цій статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Визначні Пам’ятки Барселони
  * Храм Святого Сімейства (Саграда Фамілія)
  * Парк Гуель
  * Гора Монжуїк
  * Гора Тібідабо
  * Будинок Бальо
  * Будинок Міла
  * Готичний квартал
  * Акваріум Барселони
 • Поради туристам
 • Екскурсії по Барселоні
  * «Закулісна» Барселона
  * Визначні пам’ятки Барселони для дітей
  * Бари Барселони
  * Містична Барселона
 • Визначні Пам’ятки Барселони

  Храм Святого Сімейства (Саграда Фамілія)

  Найвідоміша пам’ятка міста. Антоніо Гауді, великий архітектор, вважав будівництво цього храму основною метою свого життя, проте помер, так і не встигнувши завершити роботу над спорудою. Деякі туристи залишаються в захваті від Sagrada Familia, іншим не подобається храм, проте вражає він абсолютно всіх без винятку. Сміливість втілення, унікальна архітектура, вражаючі розміри споруди просто захоплюють дух. «Зникнуть кути, і матерія щедро постане у своїх астральних округлостях: сонце проникне сюди зі всіх сторін і виникне образ раю… так, мій палац стане світліше світла» — так представляв сам Гауді образ Саграда Фамілія.

  Парк Гуель

  Відома паркова пам’ятка Барселони, яка являє собою дивне поєднання зелених садів з житловими зонами. Запланований комерційний проект «будинку-саду» не отримав успіху, зате жителі міста знайшли унікальний парк, внесений до списку ЮНЕСКО і оголошений Всесвітньою спадщиною людства. У цьому парку можна побачити знамениті «пряникові будиночки» і величезну мозаїчну саламандру, прогулятися алеями парку і його гротів так само, як і сотню років тому гуляв великий Гауді. Там же знаходиться музей великого архітектора.

  Гора Монжуїк

  Величезний комплекс, на якому розташована значна кількість пам’яток: вежа Монтжуїк і фортеця, національний музей мистецтва, олімпійський стадіон, мініатюрна іспанське село, павільйон Німеччини і співаючі фонтани Барселони – одне з найбільш відомих туристичних місць міста. На відвідування цих пам’яток рекомендується відводити цілий день, завершивши прогулянку переглядом вечірньої вистави співаючих фонтанів.

  Гора Тібідабо

  Гора Тібідабо, що знаходиться на протилежній стороні від Монжуїк — чудове місце для прогулянки. З вершини гори відкривається чудовий вид на Барселону і її визначні пам’ятки, а розташований на Тібідабо захоплюючий парк атракціонів не дасть занудьгувати навіть самим юним туристам.

  Будинок Бальо

  Незвичайна архітектурна робота Гауді, при створенні якої він черпав натхнення в природі. Прямі лінії у цієї будівлі повністю відсутні – навіть розташовані на дахах труби мають химерні форми.

  Будинок Міла

  Будинок Міла примітний тим, що виконання цього замовлення стало останньою світською роботою Гауді. Після завершення архітектурного проекту для сім’ї Міла архітектор повністю віддався роботі над Саграда Фамілія.

  Готичний квартал

  Справжній музей пам’яток під відкритим небом, в якому можна помилуватися колоритом каталонської архітектури. Особливий колорит цього місця надає велику кількість вузьких звивистих вуличок, закриті для проїзду. Такої кількості готичних будівель, у цьому кварталі, більше не можна відшукати у всій Європі.

  Акваріум Барселони

  Дивовижний восьмідесятіметровий підводний тунель, по якому можна прогулятися і побачити практично будь-яких представників морської фауни. У кількох десятках великих акваріумів мешкають 11 тисяч морських жителів. Цей «живий музей» не залишить байдужим ні одного з туристів будь-якого віку!

  Поради туристам

  Для тих, хто прибув в Барселону на кілька днів, вигідним рішенням стане придбання туристичних карт. Відвідувати музеї і монастирі, милуватися пам’ятками, їздити на метро і автобусах, насолоджуватися мистецтвом, відвідувати оглядові прогулянки по місту буде набагато вигідніше і простіше!

  Переваги туристичних карт:

  1. Економія часу. Вам не доведеться стояти в черзі перед музеєм або іншим туристичним об’єктом. Поки інші туристи будуть чекати своєї черги придбати вхідний квиток, ви вже давно опинитеся всередині музею!

  2. Економія коштів. Купівля комбінованих квитків одразу на кілька подій обійдеться вам вигідніше, ніж оплата кожного з них окремо: наприклад, всього за 39 євро можна придбати загальний квиток у музей Пікассо і автобусну екскурсію по місту. Насолоджуйтеся мистецтвом, пам’ятками, екскурсійною програмою та знижками!

  3. Зручність. Купивши, наприклад, «дисконтну карту Барселони» всього за 20 євро, ви отримаєте на два дні одночасно безлімітний проїзний і вхідний квиток в безліч музеїв.

  Отримайте максимум вражень за мінімальну вартість!

  Придбати квитки онлайн можна тут: paradisetravel-blog.rgi.ticketbar.eu.

  Екскурсії по Барселоні

  Помилуватися пам’ятками Барселони можна не тільки на самостійних прогулянках, але під час екскурсійних турів. Існує величезна кількість варіантів на будь-який смак, і ми розглянемо кілька з них.

  «Закулісний» Барселона

  Дана екскурсія являє собою ознайомлювальну прогулянку по місту, під час якої у вас буде можливість побачити Барселону під незвичайним кутом. Ви познайомитеся з основними туристичними об’єктами — площа Каталонії, проспект Грасія, храм Святого Сімейства, площа Іспанії і Тріумфальну арку. Однак під час прогулянки не буде ніяких сухих фактів про основні визначні пам’ятки і нудних перерахувань дат – тільки захоплюючі історичні історії, міські секрети і таємниці. Старовинна Барселона оживе у вашій уяві!

  Тривалість екскурсії – чотири години, вартість – 96 євро. Замовити її можна тут: experience.tripster.ru.

  Визначні пам’ятки Барселони для дітей

  Якщо ви приїхали в Барселону з дітьми, стандартна оглядова екскурсія може виявитися стомлюючої. Малюкам навряд чи буде цікаво ходити по музеях і монастирям, слухати про різні архітектурні стилі. Однак існує і «дитячий» варіант туристичної прогулянки: на кілька годин ви з дітьми опиняєтеся в зовсім іншу Барселону! Перед юними туристами відкриються чарівні місця міста, ви опинитеся в місцях, де справжні лицарі билися на турнірах, де живуть привиди і примари. Ви почуєте неймовірні, казкові історії міста і побуваєте там, де здійснюються найпотаємніші бажання.

  Тривалість екскурсії – 2 години, вартість – 96 євро. Замовити можна тут: experience.tripster.ru.

  Бари Барселони

  Цікавий формат екскурсії, які оцінять молодіжні компанії туристів – прогулянка по барах міста. Бар-тур – це не просто посиденьки у відповідних закладах, а захоплююча бесіда під смачні напої. Після такої екскурсії ви будете знати:

  • як правильно замовляти пиво;
  • в яких ресторанах готують найкращі морепродукти;
  • в який час в Барселоні прийнято пити вино;
  • як перекладаються назви іспанських страв;
  • і багато іншого!
 • Вартість екскурсії – 24 євро з людини, тривалість – 3 години. Замовити можна тут: experience.tripster.ru.

  Містична Барселона


  Така екскурсія підійде для тих туристів, які вже насолодилися класичними пам’ятками міста — побачили Готичний квартал, площа Іспанії, палац Мистецтв, прогулялися по бульварах, оглянули палаци і монастирі – і тепер хочуть подивитися щось зовсім особливе.

  Екскурсія по таємничим місцям Барселони – це скоріше містичне пригода, ніж туристична прогулянка. Ви побачите будинки міста, в яких трапляються дивні речі: запалюється світло, з’являються примари і привиди.

  Перед безстрашними туристами відкриються такі можливості:

  • побачити палац, в якому дві сотні років тому сталося жорстоке вбивство;
  • побувати на перехресті, де іноді з’являється привид дівчини, яка стоїть перед повішеним юнаків на колінах;
  • пройти по площі, на якій не можна запалювати вогонь, щоб не привернути привид місцевого художника;
  • прогулятися по бульвару, на якому бродить привид вампірши;
  • заглянути в колодязь, з якого може вийти потонула дівчинка;
  • побачити на стіні Готичного кварталу горгулью, оживаючу в повний місяць;
  • зняти з себе погані заклинання;
  • дізнатися, де мешкає привид великого Гауді.

  Вартість екскурсії – 24 євро з людини, тривалість – 1,5 години. Замовити її можна тут.

  Дивовижна, яскрава, неповторна Барселона з її зеленими бульварами і вузькими вуличками, музеями і храмами, чудовою архітектурою та мистецтвом назавжди займе місце у вашому серці.

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.