ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Rio Tinto в Іспанії – річці різнокольорові
  • Rio Tinto в наші дні
  • Кар’єр Ріо Тінто в Іспанії

Rio Tinto в Іспанії – річці різнокольорові

Rio Tinto-це річка, більш давній, розташований на південно-заході Іспанії, в Андалузії. У давні часи В цій річці видобували мідь, золото і срібло. Також добувалася інших мінералів. Потім тут почали утворюватися кар’єрів вкрай дивно. Крім того, річки coloraron цей кар’єр в кольори красиві і все завдяки кислоти і важкі метали, які були в річці.

Rio Tinto-це річка, дуже своєрідний, повний кислоти, металів і багатьох інших корисних копалин. Вже понад 5 тисячоліть років тому на цьому місці добувалася різних мінералів, але з недавнього часу його перестали робити із-за забруднення дуже висока в річку.

У 1930 році скоротився видобуток корисних копалин. Повністю перестали вилучення міді в 1986 році, золото і срібло в 1996 році. Всі hornachos залишився, і все було зроблено, кольору дуже живі. Крім того, є багато шахт.

Rio Tinto в наші дні

Біля кар’єру він проходить в Ріо-де-дивовижний колір, в якому є величезна кількість організмів і бактерій, унікальні. На сьогоднішній день вчені активно вивчають ці місця. Бактерії дзвінки Extremophile розмножуються у воді. Те, що ці бактерії їдять мінерали і залізо, які омиваються водами шахт.

Завдяки цьому тут є велика кількість дослідників з різних куточків планети. На думку вчених, подібні річки можуть відбуватися тільки на інших планетах. Водосховища, рівній Rio Tinto можуть перебувати на Марсі.

Примітно, що подібні бактерії, які живуть у водах Ріо Тінто були знайдені в дивовижне місце нашої планети, в Сухих Долинах, які знаходяться в Антарктиді. Пізніше вчені підтвердили, що каньйон Ріо-Тінто схожий на своїх місцях, інопланетяни. У це місце приходили вчені NACA, щоб підтвердити характер, незвичайний для цього місця.

Кар’єр Ріо Тінто в Іспанії

Сьогодні Rio Tinto-це одне з найбільш відвідуваних місць в Іспанії. Тут пейзажі є досить незвичайні.

Прийшовши на це місце ви побачите не тільки красивий кар’єр, але також можна побачити річки, які в давнину це місце було дуже важливо для видобутку корисних копалин. Перебуваючи в Іспанії, варто відвідати це прекрасне місце називається кар’єр Rio Tinto.

Сподобалася стаття? Діліться з друзями.