ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Прокат мотоциклів, велосипедів
  • Переваги прокату велосипеда
  • Прокат скутера

Прокат мотоциклів, велосипедів

Для багатьох туристів, які проводять відпустку за кордоном, можливість пересуватися по місту і його околицям на скутері або мотоциклі є оптимальним рішенням.

Багато мандрівників обирають для цих цілей використовувати велосипед. За деякими міркувань, громадський транспорт для них виявляється менш привабливим. Озброївшись хорошим навігатором, турист отримує повну свободу пересування по малознайомій місцевості.

Це рішення повністю себе виправдовує особливо у густонаселених регіонах, оскільки дозволяє істотно економити дорогоцінний час, а його на відпочинку завжди трохи.

Не потрібно аналізувати маршрути, вибираючи найбільш підходящий спосіб пересування на громадському транспорті. Не потрібно оплата і витрата великої кількості часу на переміщення по мегаполісу.

Серед суттєвих переваг прокату – легкість пересування по основних магістралях. Пробки не будуть великою перешкодою на відпочинку. Маршрут легко коригувати, якщо виникне бажання по шляху оглядати визначні пам’ятки, які не стали початковим пріоритетом. Простота пересування з картою і навігатором приваблює мандрівників.

Велосипед, мотоцикл, скутер є економними засобами пересування. Прокат мотоциклів набагато дешевше оренди авто. Громадський транспорт, не кажучи вже про таксі, обходяться дорого.

Мотоцикл і скутер витрачають незначна кількість палива. Для велосипеда це питання не стоїть взагалі. Так що, прокат велосипедів заощадить значну суму за будь-яких обставин.

У будь-якому з можливих варіантів прокат забезпечує:

  • істотну економію коштів,
  • можливість легко пересуватися по будь-якій місцевості,
  • незалежність від пробок,
  • можливість в будь-який момент змінити маршрут руху.

Переваги прокату велосипеда

Використання велосипеду в великих містах Європи і світу всіляко заохочується з причини екологічності цього виду транспорту. Немає потреби говорити, що велосипед забезпечує відмінну фізичну форму, можливість подихати в дорозі чистим повітрям, насолодитися всім багатством місцевої архітектури під час поїздки.

Існує велика кількість компаній, які пропонують прокат велосипедів. Їх пункти прокату часто зосереджені в найбільш людних місцях. Попит на такі послуги дуже високий з боку місцевих жителів і туристів. Мандрівники можуть не просто скористатися послугою. Часто агентства організовують для них групові велосипедні екскурсії, пропонуючи незвичайну унікальну програму огляду визначних пам’яток.

Прокат скутера

Економний скутер невеликих розмірів не менш популярний, ніж мотоцикл чи велосипед. Прокат скутерів дуже добре організована у всьому світі. Щоб орендувати цей транспортний засіб потрібно пред’явити водійські права.

Потрібно пам’ятати, що за правилами в деяких країнах взяти в оренду моторолер може людина у віці старше 25 років з досвідом водіння, що перевищує 1 рік. Існують компанії, які надають скутери в оренду клієнтам у віці від 21 року. Але вартість цієї послуги набагато вище.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.