ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Особливості подорожі з дитиною
  • Подорож з дитиною на машині
  • Подорож з дитиною на автобусі
  • Подорож з дитиною на літаку
  • Подорож з дитиною на поїзді

Особливості подорожі з дитиною

Відправляючись у подорож з дитиною, необхідно пам’ятати, що переїзд або переліт малюк може переносити не найкращим чином. Також варто пам’ятати про те, що дитина може погано реагувати на різку зміну клімату та режиму харчування. Якщо дитина дуже галасливий і веселий, то це теж необхідно передбачити і потурбуватися про те, щоб йому в дорозі було не нудно.

Діти бувають різні: галасливі, примхливі, спокійні, непосидючі і т. д. До кожного дитині необхідний своєрідний підхід. Але варто пам’ятати, що не рекомендується брати в довгу дорогу дітей молодше 3-х років, так як вони погано переносять дорогу і можуть навіть захворіти. Це зіпсує відпочинок і дитині і вам.

В першу чергу у всіх випадках подорожі з дітьми вам необхідно зацікавити дитину тим, куди ви їсте. Розкажіть про це місце, опишіть його у фарбах, щоб дитина хотів туди потрапити, як можна швидше.

Найчастіше люди відправляються в подорожі наступним транспортом:

  • На машині
  • Автобусом
  • Літаком
  • Залізницею

Тепер про всіх видах подорожі з дітьми по порядку.

Подорож з дитиною на машині

Якщо ви відправляєтеся в подорож з дитиною на машині, то варто запастися ідеями для розваги малюка. Дітям можна взяти іграшок з дому, але занадто багато їх набирати не варто. Візьміть його найулюбленіші. Якийсь час він буде відволікатися на ці іграшки.

Не забудьте і про альбом з фломастерами. Нехай дитина в дорозі малює. Це, як-не буде для дитини гарне проведення часу.

Дітям старше будуть цікаві цікаві історії. Розповідайте, що-небудь дитині. Це може бути казка, весела історія або про своє дитинство. Рано чи пізно малюк втомиться і засне, а час пролетить забавно і швидко.

Крім цього, для дитини можна взяти в дорогу плеєр і поставити йому музику або казку. Малюк буде слухати і не відволікати вас від дороги.

Подорож з дитиною на автобусі

Подорож на автобусі буде найгіршим відпочинком у вашому житті, якщо ви зважитеся їхати з дитиною на даному транспорті. Всі умови відсутні. Дитина буде не задоволений, а також зіпсує настрій не тільки вам, але і всім пасажирам автобуса. На далекі відстані не рекомендується їздити на автобусі з дітьми до 12 років.

Подорож з дитиною на літаку

В принципі, подорож у літаку для дитини мало чим відрізняється від автомобіля. Тільки малюк може зліт і посадку перенести інакше. Для розваги малюка при авіаперельоті можна також використовувати різні гаджети для ігор, плеєр для музики, альбоми для малювання та багато іншого.

Якщо ви володієте, якимись фокусами, то малюкові буде цікаво на них подивитися. Також, що-небудь цікаве розкажіть для дитини чи погуляйте з ним на літаку. Зараз це дозволяється. Однак під час зльоту і посадки – заборонено!

Подорож з дитиною на поїзді

Найоптимальніший варіант – це подорож на поїзді. Дитина буде відчувати себе чудово. Він зможе бігати, стрибати, веселитися і можливо знайде друзів, серед інших пасажирів. Також поїзд не заколисує малюка. Єдиним мінусом є те, що на поїзді всі відстані будуть проходити дуже довго.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ брати в дорогу солодощі для дітей. Той же самий льодяник відволікає дитину, на якийсь період часу.

Якщо все передбачити і спланувати поїздку заздалегідь, то особливих проблем з переїздом і перельотом у вас виникнути не повинно. Вам і вашому малюкові запам’ятається подорож, якщо ви будете готові до всіх ситуацій і поставитеся до них зі спокоєм і гумором.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.