Я приїхати в Грузію і отримати приємного відпочинку!

Стародавніх вулиць і провулків Тбілісі, атмосфера повністю романтичний Сігнагі, чудові вина Долини Алазані, храм Мцхети, відмінні пляжі Батумі – все це знаходиться у чудовій Грузії. В цій дивовижній країні ви зможете розважатися, підвищити якість вашого життя, enamorarte, кататися на лижах, плавати, і також ви можете робити все це одночасно. Туристи з усіх куточків землі, будуть дуже добре сприйняті. Подорож до Грузії можна планувати легко, навіть можна подорожувати спонтанно, за кілька днів: весь світ знаходиться комфортабельний і відчуває справжнє гостинність Грузії. Оформлення віз (у разі необхідності), митного очищення та інших формальностей беруть дуже мало часу. Привіт, Грузія! Привіт, гарне місто Тбілісі!

Чи знаєте ви, які пам’ятки можна побачити у Грузії всього за один тиждень? —> ЩО ПОДИВИТИСЯ В ГРУЗІЇ.

Приїхати до Грузії, щоб дізнатися, ТБІЛІСІ, місто тисячі вогнів

Тбілісі-це місто, краса, величезною, де вулиці únen і чудово поєднують в собі минуле і сьогодення: старі будівлі і виблискуючі фасади для скляних сучасних будівель. Звичайно, туристи направляються в старий Тбілісі: прогулятися старовинними і вузькими вуличками з бруківки, і вже віковими деревами, він викликає інтерес мандрівників. У цьому місті можна побачити чудовий храм Mehetia, який датується XII століттям, і статуя Вахтанг Gargasali, який заснував столицю в георгіанському стилі, а також насолодитися прекрасними видами Тбілісі.

Старі лазні раніше відкриті для любителів легкої пари. Однак дорога-це абсолютно новий, побудований в 2010 році. У декількох хвилинах ходьби призведе відвідувачів до фортеці Нарікала, яка датується V. сімей, що мають дітей, звертаються до Святої Гори, де розташований величезний парк розваг. На вулиці Жан Шарден-це podible насолодитися гарною закускою в одному з його численних ресторанів і кафе, а любителі шопінгу їх чекають міні-магазини площею Вахтанг Gorgasali, з безліччю точних продуктів місцевих майстрів. Прогулятися вночі по Тбілісі-це незабутній досвід. Місто сяє мільйоном вогнів, які висвітлюють майже всі фасади однакові.

Приїхати до Грузії, щоб дізнатися, СІГНАГІ, місто кохання

Це місто був просто створений для романтичних прогулянок, солодких визнань і весілля. З 28-древні вежі можна побачити прекрасний вид на Долину Алазані. Також в цьому місці роблять чудові сувеніри, іноді навіть у присутності клієнтів. Також в Сігнагі, в будь-який час дня або ночі, можна зареєструвати шлюб, як у знаменитому Лас-Вегасі. Закоханих, щоб стати подружжям, їм потрібно тільки паспорт і гроші для оплати послуг. Не далеко від міста в Цинандалі, маєток князя Чавчавадзе, ви можете відвідати дегустацію вин або просто прогулятися в чудовому парку, який оточує садибу.

Приїхати до Грузії, щоб познайомитися з Древньою архітектурою міста МЦХЕТА

Найстаріший місто Грузії сповнена архітектурних пам’яток, багато з них включені в культурну спадщину ЮНЕСКО. Найвідомішим із них є Собор Svetitsjoveli. Варто насолодитися досконалістю Монастир Джварі, розташований на кінці гори великій висоті.

Приїхати до Грузії, щоб дізнатися, ГУДАУРІ, гірськолижний курорт включений

Гудаурі Мцхета і з’єднані з знаменитого Шляху Військово-грузинської, у вигляді коси, скручені. Це подорож не для чутливих людей, але навіщо думати негативно? Краще насолодитися чудовими краєвидами, які відкриваються перед здивованих мандрівників. По дорозі ви зможете придбати сувеніри ручної роботи місцевої керамікою. Нову порцію адреналіну і гарного настрою, то вам сеанс катання на лижах в горах. У цьому місці можна насолодитися прекрасним послуги: доріжки цікаві, нові Ліфти, багато готелів і гостьових будинків.

Приїхати до Грузії, щоб дізнатися, Пляжі БАТУМІ

Для купання відвідувачів Грузії будуть до Батумі. Чисті і затишні пляжі чекають туристів. Приємно прогулятися сучасної набережної, насолодитися відмінним обслуговуванням, побачити екзотичних рослин і дихати морським повітрям здоровим.

Можна зупинитися в якій-небудь прибережної села, де розташовані пляжі з піском, єдиний – чорний, магнітна, яке має позитивний ефект у відношенні серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату. Грузія прекрасна в будь-який час і в будь-якому місці. Літні канікули в цій чудовій країні забезпечують безліч цікавих відкриттів і залишають тільки приємні враження.

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.