ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Де конкретно знаходиться «Пастка диявола»
  • Пастка диявола і її найпопулярніша легенда
  • Пастка диявола в наші дні

Де конкретно знаходиться «Пастка диявола»

Світ сповнений містичних і загадкових місць, оточені безліччю питань. Відповіді на них не може донині дати ні один з учених. Справа в тому, що речі, що відбуваються в цих точках землі, не піддаються жодному з пояснень.

Незвичайне аномальне місце розташоване на італійському острові Сицилія. Місто, де знаходиться так звана Пастка диявола, називається Таконе. Про цьому місці ходить багато легенд, але одна з них найбільш популярна серед місцевих жителів.

Пастка диявола і її найпопулярніша легенда

Згідно казкової історії в місті Таконе мешкав один багатий і дуже шанована людина. Звали його Альберто Гордони. Одного разу, світлим весняним вранці пан прогулювався подвір’ям свого маєтку і зник. Сталося це в 1753 році.

Це сталося на очах десятків людей, серед яких була і дружина Альберто. Дружина від побаченого відразу ж впала в обморок. На тому місці, де він зник, не було ніяких люків ям і канав. Дивно, куди він міг зникнути? Пошуки пана Гордони тривали кілька діб. Його шукали безліч людей, але все безуспішно.

Про цю легенду відразу ж дізнався весь острів. Прокляте місце люди обходили стороною, вони боялися його. З-за цього дружина Альберто Гордони так і не змогла продати маєток. Всі остерігалися його, так як боялися також безслідно щезнути в повітрі.

Минуло рівно 22 роки. Зниклий, коли біля маєтку пан, з’явився саме на тому ж самому місці. Чоловік зовсім не змінився і був у тому ж одязі, що і 22 роки тому. Це людей збентежило. Свідки його появи одразу ж обступили чоловіка і почали розпитувати його. Питання були найрізноманітніші «Де він пропадав?», «Що бачив?» «Що відчував?» та багато інших. Альберто Гордони стверджував, що нікуди не зникав, а був весь час тут. Справа в тому, що, на його думку, пройшло не більше півхвилини. За всі ці твердження пана моментально помістили в психіатричну лікарню. Там він пробув 7 років.

На острів прибув доктор по імені Марії. Його зацікавила загадкова історія. Він відвідав пана, коли той відбував в лікарні свій восьмий рік. У ході бесіди лікар з’ясував, що той одного разу, майже три десятки років тому, раптово побачив тунель з яскравим білим світлом. Чоловік пішов на світло і вийшов у дивне і темне місце. У цьому незвичайному місці Альберто своїми очима бачив картину з безліччю точок і зірочок, які переливалися різними кольорами. Тут були дуже дивні предмети і картина. Більше в цій кімнаті нічого не було. В той момент, коли він перебував у кімнаті, до чоловіка підійшов незвичайне дивне волохата істота. Воно сказало пана Альберто про те, що він потрапив сюди через тимчасову розколину, з якої вибратися практично нереально.

Поки чоловік перебував у цієї «пастки диявола», він дізнався величезна кількість нових речей. Дізнався, що існують цілі міста, куди потрапляють люди, і живуть там багато років. Також істота розповіло Гордони, що в цих тимчасових пастках живуть душі без тіла або бездушні тіла. Все це дивувало людини, адже він до цього не знав усього цього, а ще більше, він боявся, що більше ніколи не повернеться туди, звідки прибув на землю.

Під час чергових своїх роздумів чоловік раптом відкрив очі і побачив перед собою багато людей і свій маєток. В той момент Альберто зрозумів, що повернувся на землю. Як здалося чоловікові, все це відбулося в кілька миттєвостей. Він вважав, що все це лише спалахи думок.

Професор був здивований докладною розповіддю пана, але все ж повірив йому і попросив вказати те місце, де відбулося його зникнення і появу. На наступний день Альберто Гордони виписали з психіатричної лікарні. Вони з професором пішли до маєтку і в той момент, коли вони перебували в тій самій аномальній зоні, чоловік знову зник. Свідком цього став особисто доктор. Він був вражений тим, що сталося. Професор Маріо тепер вже точно повірив в історії Альберто і повірив в існування диявола. Пан зник, цього разу назавжди. Пошуки його навіть вирішили не влаштовувати, так як всі пам’ятали чудеса двадцятирічної давності. Через деякий час, на прохання доктора Маріо це місце обгородили великою стіною. Воно отримало назву Пастка диявола.

Пастка диявола в наші дні

На сьогоднішній день, місць, де порушується звичайний хід часу, багато. Вчені і дослідники детально вивчають ці земні точки, але дати детальну оцінку їм не можуть. Феномен цей зовсім незрозумілий і невідомий. Що стосується «пастки диявола», то це місце сьогодні є досить популярним і відвідуваним. Незважаючи на те, що багато хто боїться і проклинають місце, воно цікавить багатьох туристів. Вчені досі обурюються. Вони не можуть зрозуміти, як таке могло статися, причому, цілих два рази. Так чи інакше, дива це чи прокляття, але свідки у цій історії є, тому «пастку диявола» краще обходити стороною, щоб не зникнути, як це сталося з Альберто Гордони.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.