Пасажири прибувають в Санкт-Петербург на круїзних лайнерах

12-25-2019
Картинки по запросу Пасажири прибувають в Санкт-Петербург на круїзних лайнерах

 В Стокгольм можна дістатися з ночівлею на поромі приблизно за 15 годин, а круїзний лайнер в Санкт – Петербург ходить два рази в тиждень. Великі круїзні лайнери заходять в Таллінн навесні, влітку і восени. Крім того, в Таллінні завжди раді мандрівникам, які прибувають на яхтах. ПОВІДОМЛЕННЯ МОРЕМ Пороми на лінії Таллінн – Гельсінкі перетинають Фінську затоку по кілька разів на день, витрачаючи на дорогу в один кінець 2 – 3 години. Також хочемо вам порекомендувати St Petersburg Shore Excursions

З пізньої весни до кінця осені цього маршруту курсують також швидкохідні судна на підводних крилах і катамарани, скорочуючи час поїздки до півтора годин. Найбільші світові круїзні агентства включили Таллінн в свої маршрути, завдяки чому Таллінн став третім за популярністю круїзним портом на Балтиці.Зараз міський порт приймає близько 300 круїзних суден за сезон. Круїзні суду St Peter Line проходять круговий маршрут по Балтиці двічі в тиждень, і на них також можна дістатися з Таллінна в Санкт – Петербург. ВІД ПАСАЖИРСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ ДО ЦЕНТРУ Пасажирські термінали морського порту розташовані в центрі Таллінна, на відстані пішої прогулянки від Старого міста. Квиток на одну поїздку при купівлі у водія за готівку коштує 2 євро.

Проїзд на таксі від морського пасажирського порту до центру міста коштує близько 5 – 10 євро. Щоб уникнути непорозумінь, заздалегідь дізнайтеся у водія приблизну вартість поїздки. Не забудьте уточнити, мова йде про вартість всієї поїздки або на кожного пасажира окремо. Ви підписались на розсилку Талліннського відділу туризму.
Підпишіться на безкоштовну розсилку новин та отримуйте інформацію про події, нових визначних об’єктах, спеціальні пропозиції та багато іншого, що відбувається в Таллінні. Підписуючись на туристичні новини, Ви даєте згоду на обробку даних.