Канатна дорога в Тбілісі. У статті на основі думки туристів, їх враження.

Канатна дорога в Тбілісі і станцій

Канатна дорога (не плутати з фунікулера Тбілісі) є досить новим і об’єднує два протилежних берегах річки. Станція знаходиться в парку Rike ) біля храму Metechi, а інша в фортеці Нарікала, а на хребті Sololok. Це не просто громадський транспорт, а також залучення веселощів.

Вартість подорожі

Канатна дорога також виконує функції по перевезенню пасажирів. Вартість однієї поїздки становить 50 тетрі, як в метро Тбілісі.

Канатна дорога: що потрібно для поїздки

Для поїздки вам знадобиться пластикова карта продається в будь-якій касі метро. Вартість карти 2 ларі, який потім може бути повернений при доставці карти (у касі). Дійсний для проїзду в метро і на канатній дорозі. Розраховується загальна кількість туристів, необхідних і поповнення карти з допомогою всієї подорожі.

У Тбілісі нам пощастило, в день свята міста. Влада Тбілісі зробили подорож на канатній дорозі безкоштовно. Але забороняли зробити подорож туди і назад в коло. Треба було вийти і заново стояти в черзі, щоб відправитися в зворотний шлях. Ми пропонуємо вам поїздки на канатній дорозі після заходу сонця, коли місто висвітлюють нічні вогні. Канатна дорога працює до 22.00.

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.