ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Озеро Хіллієр – диво природи в Австралії
  • Чому озеро Хіллієр-рожевого кольору?
  • Розміри озера Рожевий в Австралії
  • Історична інформація, озера
  • Легенда озера Хіллієр

Озеро Хіллієр – диво природи в Австралії

Архіпелаг Досліджень Австралії складається з більш ніж 100 невеликих островів між ними знаходиться прекрасний острів, який називається “Медіана”. Цей острів розташований на південному заході Австралії. Тут одне з найкрасивіших озер в світі і, безсумнівно, це озеро єдине в Австралії. Назва цього озера Хіллієр. Який інтерес у цієї водойми? Перше, що кидається в очі-це його рожевий колір і інтенсивний. Без сумніву, було дуже важко знайти озеро колір так незвично.

Озеро Хіллієр знаходиться в оточенні лісу з евкаліптів і береги піщані. Сюди приїжджають багато туристів, щоб особисто переконатися в кольори води. Якщо ми цю воду в посудину, ми можемо гарантувати, що колір дійсно рожевий.

Навколо озера, вздовж берега розташоване кільце солоне. З висоти це озеро виглядає ще більш незвично. Навіть коли дивишся фотографії, здається, що це намалював художник в класичному стилі. Пейзаж дійсно чудово, що створила природа.

Чому озеро Хіллієр-рожевого кольору?

Звичайно, при перегляді цього озера ви задавалися питанням, чому у вас рожевий колір? У щоправда, дослідники ще не отримали відповіді на це питання. Колір цієї водойми для всіх залишається загадкою. Проте вчені мають кілька версій. Версії є те, що в озері живуть мікроорганізми, такі як Dunaliella і Halobacteria. Ці організми можуть використовувати барвники, які надають озеру такий колір “гламур”.

За іншою версією вчених, вода має такий колір: червоні, що мешкають в озері, і називають Halophilic. Також деякі дослідники припускають, що вода має рожевий колір у результаті змішування солі і мікроорганізми, які живуть у водосховищі. Тим не менш, ця версія теж невірна, тому що в 1950 році зробили кілька досліджень води. Цих експертиз не дали жодного позитивного результату.

На сьогоднішній день, маючи високотехнологічного обладнання, жоден учений не може дати конкретної відповіді на питання, чому вода в озері рожевого? Тільки є питання, на яке ще немає відповіді.

Розміри озера Рожевий в Австралії

Як вже казав, озеро Хіллієр знаходиться на невеликому острові архіпелагу австралійський Досліджень. Острів називається “Медіана”. Насправді є невеликим островом, в центрі якого знаходиться озеро з розмірами в 600 метрах, як багато. Вона має овальну форму і, здається, фантастичне місце.

Історична інформація, озера

Був браузер Метью Фліндерс, який відкрив цю водойму, коли він поїхав в Сідней. По дорозі він вирішив зійти на берег острова Середній, де практично відразу ж відкрив озеро незвичайної краси. Це сталося в año1802.

Починаючи з 1820 році тут почали приходити дуже часто китобої і мисливці на тюленів.

На початку 20-го століття на цьому місці хотіли побудувати підприємство з видобутку солі, однак уряд не погодився з проектом, тому що кількість солі можна покінчити дуже швидко. З тих пір-це просто цікавість мальовничий і вже ніхто не говорить про промисловості на цьому острові.

Легенда озера Хіллієр

Як і в будь-якому іншому місці, надприродне, озеро Хіллієр має свою легенду, таємничий. Є ті, які вірять у це переказ і є ті, які приймають цю історію з часткою скептицизму.

У 17 столітті корабель, який йшов крок за острів Середній, він побіг в шторм дуже сильним, що повністю знищив корабель. З усього екіпажу вижив тільки один моряк. Тим не менш, елемент природи вразив його багато, і зламав весла. Щоб вижити моряк повинен був терпіти сильний біль і страждання, набагато шукати їжу, щоб не померти, але кожен день йому рани захворіли ще більше. У той час, через кілька тижнів, чоловік вигукнув: “Коли закінчаться ці тортури? Я готовий продати душу дияволу, але ці тортури мене залишать назавжди!” Незабаром з’явилася людина з двома келихами в руках. В одній було молоко, а в іншій крові. Щоб позбутися від болю моряком, довелося мити з кров’ю і, щоб вгамувати голод, необхідно було пити молоко. Після цього моряк побачив, що перед ним озеро, дивного рожевого кольору. Увійшов в озеро і почав пірнати. Поглянувши на берег, він побачив, що незнайомець вже давності тихо зникла. Вже не було. Однак моряк уже не відчував болю і не був голодний.

Незабаром після цього на острів прибули пірати, які захопили людей. Пірати їм consternaba той факт, що людина ніколи не просила їжі і, що насильство і тортури могла, не сказати нічого. Коли пірати помітили викинули моряка на борту, і бігли з острова, і страх, дивний чоловік містичний.

До речі, озеро Хіллієр, перекладається як “Цілитель”. І правда, водосховище має не тільки неповторній атмосфері і аномалії, але й цілющі властивості.

Сьогодні на острів приїжджають безліч мандрівників і туристів, які хочуть побачити цей водойма чудесним. Озеро Хіллієр, можливо, володіє цілющими властивостями, але на сьогоднішній день немає доказів, є тільки легенда.

Це озеро, здається, Малюнок, але це її натуральний колір. Навіть при наближенні з’являється незрозуміла легкість у всьому тілі. Водосховище ребристий з сіллю. Можливо, це “зберегти” цілющими водами. Так чи інакше, це місце заслуговує бути включеною до списку самих непояснених і загадкових на Землі. За рахунок подібних курйозів, наш світ стає більш красивим. Австралії мало відрізняється від інших країн, але це озеро виводить у світові лідери безсумнівні.

Сподобалася стаття? Діліться з друзями.