На півдні Мексики в регіон, привабливий, що називається Xochimilco розташований в одному з найжахливіших на планеті. Острів Ляльок приваблює туристів не тільки своїми каналами знаменитих ацтеків, але і завдяки легенді страшного, зараз ми будемо вважати.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Історія створення Острова Ляльок в Мексиці
  • Лялька в пам’яті творця Острів Ляльок в Мексиці
  • Легенда Острова Ляльок в Мексиці
  • Острів Ляльок в Мексиці-жахливе цікавість ctualidad
  • Як дістатися до Острова Ляльок
  • Порада для тих, хто хоче відвідати Острів Ляльок в Мексиці

Історія створення Острова Ляльок в Мексиці

Все почалося в 50-ті роки минулого століття. Мексиканець, який називався Julián Santana Barrera залишив свою сім’ю і пішов жити на острів, невідома в той час. Незважаючи на те, що на острові люди зникали таємничо Джуліан це не зупинило. Він прекрасно знав, що люди, проходив повз цього острова.

У цьому місці у минулі часи сталася трагедія, яка залишила parificada всі його околиці. Зникла дівчинка. Пізніше його тіло знайшли в одній з річок острова. Затонув. Також були чутки, що смерть маленьких дітей стали постійними. Як розповідає легенда, на острові жив привид дівчинки, яка приходить до маленьким дітям.

Джуліан розповідав, що вночі бачив привид дівчини, які потонули тут багато років тому. Одного разу вранці він побачив на зап’ясті дивний біля його будинку. Не вистачає рук. У poblador вирішив взяти ляльку і розвісити на дереві. Можливо, це було б першим кроком у процесі формування нового способу цей острів страшний.

Лялька в пам’яті творця Острів Ляльок в Мексиці

Те, що зробив Джуліан був, щоб вшанувати пам’ять дівчата, але, як з’ясувалося, після а також він захищає від появи примар. Те, перестали турбувати ночами. Після відлюдника вирішила збирати ляльок і свіжо на деревах. Все збирав на смітниках, витягав з річки і recambiaba дітей. Коли жителі навколишніх сіл ховали колекціонера дивно, і його музей, стали привозити ляльок і замінити їх на овочі, які він сам plantaba в городі свого будинку.

Люди думали, що Джуліан був божевільний. Чоловік висів ляльки на деревах по всьому острову. У деяких частинах різних ляльок вони висіли на дереві, і іноді можна побачити на зап’ясті, на дереві, висіли на самотність абсолютним. Покриті цвіллю, без руки чи без ноги, дивляться з орбіти, порожні в нікуди. Цей “спектакль” це дуже жахливо, що не в змозі відлякати будь-якого дорослої людини.

Тим не менш, серед тих, які вірили, що “ляльковод” зовсім втратив голову, були ті, хто розуміли Ісуса і вірять йому. Ми привозили Джуліан ляльки абсолютно безкоштовно. Весь цей час на деревах були зведені більш 1000 ляльок, різних.

Смерть Julián Santana Barrera також була містичною. Його тіло знайшли в одному з каналів острова в квітні 2001 року. Всі жителі сіл і селищ прилеглих попросили родичів потонув, не покинути острів. Родичі Юліана побудували спеціальний маршрут, по якому туристи можуть пройти на острів без будь-яких перешкод. Проте, дістатися до цього острова можна тільки на катері. Але це не відлякує десятки туристів, які щодня на власні очі хочуть побачити це таємниче місце. Багато туристи приносять ляльки і висять на деревах у пам’яті людини, потонули. Тому в колекції в комплекті з новими ляльками.

Легенда Острова Ляльок в Мексиці

Згідно з легендою, Острів Ляльок в Мексиці кожен вечір оживає. Ляльки прокидаються і починають бродити по острову. Тим не менше, ніхто не наважиться перевірити цю інформацію. Julián Santana Barrera був перший і останній чоловік, який міг би провести ніч на острові. До того ж, він жив там! Те, що чоловік міг бачити своїми очима, тепер, щоб все залишилося в таємниці. Тим не менше, він зумів заспокоїти примар, які лякали тубільців.

Острів Ляльок в Мексиці-жахливе цікавість ctualidad

Острів Ляльок приваблює багатьох туристів зі всього світу, зокрема молоді, які хочуть адреналіну. Але варто відзначити, що відвідати Острів Ляльок не рекомендується людям з менталітетом fragil. За відгуками відвідування Острова ляльок “врізається” в мозок кількість ляльок нещасні, що є. Ці істоти мертві не знають, що таке почуття і біль, дивляться на туристів з очима, як ніби вони винні в його смерті, болісною.

Як дістатися до Острова Ляльок

Щоб дістатися до Острова Ляльок треба взяти човен на одному з причалів Sochimilko. До пірса можна добратися на таксі або самостійно (станції метро “Tasqueña”, 2-е лінії. Потім необхідно зробити пересадку на швидкісний трамвай і доїхати до станції Sochimilko. Потрібно 2-2,5 години в загальній складності, щоб дістатися до місця призначення.

Порада для тих, хто хоче відвідати Острів Ляльок в Мексиці

Дістатися до острова на катері буде коштувати близько 800 песо, тим не менш погодитися з тим, ціна може бути близько 600 песо. Майте на увазі той факт, що зробити фото і проведення відео на острові коштує досить дорого: 5000 песо, приблизно.

Сподобалася стаття? Діліться з друзями.