ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Оазис в Перу — Дюни Хуакачіна
  • Легенда Дюн Хуакачіна
  • Оазис в Перу і його історія
  • Оазис в Перу в наші дні

Оазис в Перу — Дюни Хуакачіна

Хуакачіна, або як по-іншому називають «Уакачина» — це село, розташована на південному заході Перу. Населення даного поселення на 1999 рік становить трохи більше 100 чоловік. Дана село знаходиться посеред пустелі. Тут знаходиться невелике природне озеро, навколо якого і створили незвичайний оазис для людей.

Сьогодні оазис в Перу під назвою Хуакачіна відвідує величезна кількість мандрівників. Це своєрідний курорт, розташований неподалік від міста Іка – західного регіону Перу. Це місце знамените не тільки завдяки дюнах, але і сендбордингу, який досить популярний в цих місцях. Також в цих місцях поширені поїздки на баггах по дюнах і багато інші види активного відпочинку.

Легенда Дюн Хуакачіна

Перебуваючи в цих місцях, можна від багатьох місцевих жителів почути про знаменитої легенди. Згідно їй, у цих місцях багато років тому перебувала в ув’язненні принцеса. Проте їй вдалося вибратися з полону. В місці, де вона перебувала під вартою, був невеликий басейн, в якому вона купалася, будучи полонянкою. Після її втечі з цього маленького басейну виросло велике озеро. Всі вигини мантії, що належить принцесі, в результаті перетворилися в навколишні дюни. Сама ж вона для багатьох забобонних досі живе в цих місцях. Однак тепер вона прийняла вигляд русалки.

Оазис в Перу і його історія

Навколо цього оазису жителі намагалися створювати колодязі, однак вони приносили пам’ятки тільки шкоду. Вся справа в тому, що колодязі качали воду з цього озера, а це загрожувало зникненням і штучної посухою водойми. Коли землевласники дізналися про це, було вирішено знищити всі колодязі, і почати закачувати воду назад в озеро, щоб повернути йому первісний вигляд.

Оазис в Перу в наші дні

Сьогодні в цих місцях нерідко можна зустріти любителів покататися на дошках з навколишнім поселення дюнах. Цей оазис в Перу унікальний у своєму роді. Дивлячись на це місце з боку, можна милуватися і милуватися місцевими красотами. Так, Перу славиться своїми пустельними пейзажами, але настільки красивих ще пошукати треба.

Незважаючи на те, що в місті Іка живе дуже мало людей, туристів тут завжди в кілька разів більше. Спеціально для них в місті створено все, щоб відпочинок був на вищому рівні. Невелике поселення стало знаменитим на весь світ, завдяки навколишнього оазису, посеред пустелі в Перу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.