ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Місто Толедо — місто-фортеця в Іспанії
  • Місто Толедо — історичний центр Іспанії
  • Місто Толедо в Іспанії і його визначні пам’ятки
  • Ще кілька слів про місто Толедо в Іспанії
  • Яку вибрати екскурсію

Місто Толедо — місто-фортеця в Іспанії

Оточена річкою Тахо, велика гора є незвичайним місцем в Іспанії. На цій горі розташувався величний місто Толедо. Це місто, немов казковий замок, що знаходиться в оточенні вічно зелені оливкових гаїв і запашних квітів.

В цьому місті люди жили ще задовго до нашої ери. Перші племена тут почали обживатися ще в 192 році до н. е .. Це були римляни. Місто Толедо в Іспанії привертав до себе увагу, завдяки великим покладам залізної руди в цих землях.

Культура в Толедо дуже різноманітна. Адже саме народи намагалися, як можна сильніше розростися, тому в місті присутні жителі багатьох національностей.

Місто Толедо — історичний центр Іспанії

Стародавнє місто Толедо унікальний тим, що він є історичним центром Іспанії. Він зберігся в чудовому вигляді до наших днів. Тут можна побродити по вузьких вулицях, серед високих акуратних будинків з широкими вікнами. Люди в Толедо достатньо обережні, що говорить про міцно закритих дверях, високих парканах із закритими воротами і т. д.

Самі ж будівлі виконані дуже якісно. Вони зроблені з міцних великих каменів і плит. Це, мабуть, і послужило тому, що майже всі будівлі міста дожили до нас в хорошому стані.

Місто Толедо в Іспанії і його визначні пам’ятки

Толедський Алькасар є однією з головних визначних пам’яток міста. Фортеця-палац розташувався в самому центрі міста. Це споруда зазнала безліч невдач за своє існування. Фортеця спочатку була побудована на найвищому пагорбі міста. Вона була розграбована, горіла, руйнувалася. Але згодом фортеця була добудована, завдяки вестготам, арабам і Карлу V.

Сама фортеця має чотири сторожові вежі по кожній стороні. Вона виконана у вигляді чотирикутника. З різних сторін у фортеці є різні орнаменти, фронтони й арки. Внутрішня частина фортеці має безліч красивих колон.

До 13 століття в замок можна було потрапити тільки по мосту. Цей міст іменується – Алькантара. Його побудували ще маври у 866 році. Міст оснащений арковими прольотами, по яким протікає річка Тахо. З двох сторін міст Алькантара в Толедо має дві високі сторожові вежі.

Ще одна визначна пам’ятка Толедо – це стародавній католицький храм Святої Марії. На його місці давним-давно стояла вестготска церква. Насправді цей собор дуже великий і величний. Він прикрашений красивими фресками. У центрі вівтаря є зображення Христа. Всередині храму знаходяться унікальні речі, яких більше ніде не зустрінеш. Лави на хорах, а також дароносиця дотуються XV століттям.

Ще кілька слів про місто Толедо в Іспанії

У стародавньому місті Толедо є три основні віри: християнство, іудаїзм та іслам. Завдяки цим трьом вірами, тут дуже багата культура і побут.

Потрапляючи сюди, турист дуже багато цікавого не тільки побачить, але і доторкнеться до найдавнішої історії. Це місто включено до світової спадщини ЮНЕСКО, що гарантує вам цікаву і пізнавальну прогулянку. Цей казковий місто зустрічає щодня сотні туристів.

Яку вибрати екскурсію

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.