Севілья — місто фламенко, кориди, батьківщина циганки Кармен і знаменитого ловеласа Дон Жуана

Хочу розповісти вам про свій відпочинок в Севільї. Це один з найкрасивіших міст Іспанії. Севілья є столицею Андалузії і знаходитися на південно-заході країни.

Самий знаменитий район в Севільї – Тріана. Район Тріана з’єднується з центральною частиною міста великим мостом, який був побудований в 19 столітті в честь королеви Ізабелли II. У Триане дуже цінують мистецтво фламенко, тому тут дуже часто проводяться заходи, присвячені фламенко.

Хочеться зазначити, що інфраструктура в Севільї розвинена дуже добре. Тут є метро (досить нове), на автобусі можна добратися в будь-яку частину міста, а трамваї – це просто казка.

До речі, тут також можна орендувати велосипед і навіть купити проїзний на велосипед! Досить зручно і економно.

Здивувала величезна кількість пам’ятників архітектури і старовинних споруд. В Севільї є на що подивитися! Відпочинок в Севільї — це активний відпочинок!

Отже, поїхали… і почну я з Кафедрального собору Санта Марія. Раніше на його місці була побудована велика мечеть. Потім мечеть зруйнували, а на її місці побудували сучасний Собор Санта Марія де ла Седе.

Мене здивувало, що з кожної з чотирьох сторін, собор виглядає абсолютно по-різному. Біля споруди видно переплетення готичного стилю і нотки Епохи Відродження. Лицьова частина собору прикрашена фігурками святих. Всередині, на жаль, не вдалося побувати.

Не можна обійти стороною Золоту башту, яка знаходиться прямо біля річки Гвадалькивир. Кажуть, що ця башта раніше слугувала сховищем матеріальних коштовностей, які привозили з Нового Світу. Потім якийсь час вежа служила в’язницею для небезпечних в’язнів.

В наші дні Золота вежа або ла Торре-дель-Оро (саме так її називають самі іспанці) – це військово-морський музей. Тут знаходиться велика кількість цінних експонатів, присвячених відкриттю Америки.

Також кілька слів хотілося б сказати про Університеті Севільї. Це дуже красиве і велике будівлю. Причому, опинившись всередині, було відчуття, що я перебуваю в палаці, а не в Університеті. Раніше будівля Університеті служило тютюновою фабрикою, де вироблялося понад 70% всіх сигар Європи, а однією з жінок, які крутили сигари, була знаменита циганка Кармен.

У Севільї знаходитися один з найзнаменитіших музеїв Іспанії – Музей образотворчих мистецтв. Тут знаходяться рідкісні колекції експонатів і картин великих художників, таких як Франциско де Сурбаран, Хуан де Вальдес Леаль, ель Греко, Веласкеса, Мурільо і багатьох інших. Музей складається з декількох великих залів.

Корида є частиною культури Іспанії, тому кілька слів про Площі биків-Ла-реаль маэстранза. Ця площа є однією з найстаріших арен биків. Тут також є невеликий музей, присвячений цій шокуючій видовища.

Ті, хто вже побував у Севільї, читаючи мій розповідь, мабуть дивуються як же я могла обійти стороною таку пам’ятку, як Площа Іспанії. Справа в тому, що цю шикарну пам’ятка я вирішила залишити, як кажуть, «на закуску», адже це цілий архітектурний комплекс!

Отже, Площа Іспанії в Севільї. У будь-який час доби тут завжди чути мова туристів з різних країн і повірте тут завжди багато людей. Серед Площі перебувати великий фонтан, а сама Площа покладена незвичайно красивою плиткою.

За фонтаном розташована будівля схоже на палац – це будівля виставкового комплексу, а також тут знаходиться будівля Уряду Андалузії. Площа будівлі з’єднані невеликими містками.

В одному з будинків знаходиться військовий музей. Площа Іспанії включена у великий Парк Марії-Луїзи. Щоб за раз подивитися весь парк, варто заплатити візника з конем, який із задоволенням того ж розповість вам трохи про самому парку.

В Севільї є на що подивитися! Про це місто можна говорити нескінченно, але, на жаль, в одному оповіданні про все не напишеш (((. Якщо ви зберетеся з’їздити на відпочинок в Севілью, то не пошкодуєте! Це місто вас приємно здивує, а вам захочеться повернутися сюди знову. Мій відпочинок в Севільї тривав місяць, але я обов’язково повернуся сюди!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.