ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Чому варто поїхати на Різдво до Європи
  • Куди поїхати на Різдво? В Німеччину!
  • Поїхати на Різдво до Франції
  • Провести Різдво в Італії? — Відмінна ідея!
  • Провести Різдво в Англії
  • Різдво — реальна казка

Чому варто поїхати на Різдво до Європи

Усім нам дуже подобається Новий Рік і Різдво. У всьому світі до цих свят відносяться, як то по-особливому. Ви, напевно, не раз бачили, що в країнах Європи справляють Різдво, дотримуючись багатьом традиціям і звичаям. Отже, куди поїхати на Різдво до Європи?

У першу чергу варто відзначити, що дата різдва у багатьох країнах відрізняється. У всіх країнах єврозони дата свята – 25 грудня. І відзначають його виключно в колі сім’ї. Хотілося б додати, що кілька днів після свята, в європейських країнах ніякі заклади не працюють, так як кожен повинен перебувати у ці світлі дні зі своїми рідними. Перед святами необхідно запастися продуктами заздалегідь. Деякі магазини все-таки працюють у свята, але це скоріше приватні лавочки.

На центральних площах кожного міста влаштовуються масові гуляння, де можна повеселитися на славу. Святкування в деяких містах відбуваються в середньовічному стилі. Тут ви зможете скуштувати запашний глінтвейн і різдвяні частування. Все навколо прикрашене різнокольоровими блискучими гірляндами, всюди грають різдвяні пісні. Хіба це не чудово? Звичайно, мимоволі будеш радіти і веселитися, так як навколо у всіх святковий настрій.

Куди поїхати на Різдво? В Німеччину!

У Німеччині свята відзначають у більш ніж 200 містах. Це воістину «вселенське» торжество. Тут ви станете свідком тематичних ярмарків, і зможете скуштувати фірмові страви німецької кухні. До речі, страви тут готують за точним рецептами 17-го століття. Також на Різдво в Німеччині багато люди одягаються в середньовічні народні вбрання. Тут проводяться лицарські змагання, на вулиці звучать мелодії, які виходять з живих інструментів від вуличних музикантів.

В родинному колі у Німеччині прийнято проводити різдвяний вечір. Всі обмінюються подарунками та сувенірам. За великим столом сім’я спілкується, жартує і веселиться. Одним з головних страв різдва тут є смажена або запечена гуска.

У різдво в Німеччині всі храми і церкви буквально переповнені гостями. В них можна почути різдвяні пісні, виконувані церковним хором.

Поїхати на Різдво до Франції

Під час свят Франція незвичайно красива. Навколо все прикрашено численними різнокольоровими вогнями, іграшками, кульками і багатьом іншим. У ресторанах подають фірмові різдвяні устриці, які в ці дні особливо смачні. Як доповнення до устриць подають вино. Традиційна святкова качка тут теж є регулярним частуванням.

На Різдво у Франції заливають всюди катки. Найбільшим і найвідомішим вважається каток навколо Ейфелевої вежі. Також як і скрізь, в цій країні наряджають ялинку в колі сім’ї, а після цього обмінюються привітаннями та подарунками. У Франції дуже люблять запрошувати в гості друзів і родичів, а в різдво це є обов’язковою умовою.

Провести Різдво в Італії? — Відмінна ідея!

Італія особливо любить різдво. Тут Папа Римський здійснює різдвяне богослужіння, яке необхідно відвідувати всією родиною. Якщо в багатьох країнах різдвяні свята тривають в середньому 10 днів, в Італії вони тривають більше місяця. Пов’язано це з тим, що в них входить ще кілька великих свят.

Окремої поваги заслуговує обід для жебраків. Місцеві жителі готують, хто що може і віддають їжу бідним. Для себе ж жителі Італії готують їжу тільки з місцевих і власних продуктів. Серед традиційних італійських страв на столі можна спостерігати качку, вугра, фрукти, овочі та солодощі.

На Різдво в Італії є дуже цікава традиція. Діти ходять в гості до літнім людям і дарують їм пиріг, який називається паннетоне.

Провести Різдво в Англії

Різдво в Англії святкується дуже масштабно. В останні дні перед святами вам буде дуже важко знайти вільне місце в поїзді або автобусі, так як всі їдуть в гості до рідних. Також важко буде придбати подарунки, з тієї ж причини. До речі, подарунки в Англії обов’язково повинні бути обгорнуті у подарунковий папір. Як і в інших країнах, у Великобританії подарунки кладуть під ялинку, а вранці їх розкривають.

Звернення Королеви здійснюється в обід. Після її телевізійного звернення починаються масові гуляння та веселощі.

Різдво — реальна казка

Практично у всіх країнах відзначають Різдво. За принципом традиції святкування всюди схожі. Лише в деяких країнах є свої відмітні ознаки, але вони не значні. Насправді Різдво – це, як реальна казка, в яку вірять і дорослі і діти. Це один з тих свят, яке об’єднує всю родину. Саме в різдво всі єдині і добрі один до одного, як ніколи.

Згадайте, коли наближається цей світлий свято, на душі весело, а от коли свята йдуть, стає сумно. Щоб свята тривали трохи довше, і наряджають колом всі будинки, дерева і парки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.