Куди поїхати відпочити в Україні

1-23-2020

Куда поехать отдохнуть в Украине
Красиві і по – своєму унікальні місця можна знайти і тут.
Також хочемо вам порекомендувати отдых в Украине
Заощадити значну суму грошей можна, відмовившись від послуг туроператорів і подорожуючи самостійно.
Спробуйте зняти житло у господарів або попрактикувати дикий відпочинок в наметі на безлюдному узбережжі. Та й готувати можна самостійно, наприклад, на багатті – ось вам і економія на харчування в ресторанах і кафе. Зате яка романтика і незабутні враження.
Карпати цікаві для туристів взимку своїми гірськолижними схилами. Але і влітку тут є своя принадність і колорит: гори приваблюють найчистішим повітрям, лісами, травами, мінеральними водами, смачною кухнею та самобутньою культурою.
У багатьох туристичних центрах Карпат приїжджих чекають здравниці та центри відпочинку: Яремча, Східниця, Сколе, Верховина, Ворохта, Солотвино, Синяк і менш відомі села. Програма вихідного дня в усіх цих місцях схожа: піші та кінні прогулянки по гірських стежках, відвідування водоспадів і озер, катання на човні, оздоровлення водою на мінеральних джерелах, збір ягід, грибів і т. А місцеві жителі готові запропонувати місця для проживання і страви карпатської кухні.
До ваших послуг неходжені простори Кінбурнської коси, що тягнеться в заповідній зоні в Миколаївській області. Це місце відоме зовсім дикого наметового відпочинку на березі моря, вдалині від міст і сіл. Натомість ви отримуєте шум прибою і цілюще повітря, наповнене морським бризом і хвойним ароматом.
Бажаючих провести відпочинок тут чимало, так що ви не будете абсолютно самотні, але і тісної нав’язливого сусідства можна уникнути. При бажанні можна скористатися послугами кемпінгу – це зовсім недорого, зате зі спорядженням і їжею буде простіше.
Така поїздка підійде любителям активного виду відпочинку, екстриму, води і швидкості. Щоб сплавитися по річці на надувному човні, вам буде достатньо лише двох вихідних. А вражень вистачить, як від тижні відпочинку. Тут зручно, тепло, красиво і безпечно. У сплаві по річці можуть брати участь навіть діти і новачки без досвіду і попередньої підготовки.
Організувати рафтинг можна самостійно, купивши або орендувавши спорядження, а можна скористатися послугами турагентств. Ціни цілком прийнятні, за два дні задоволення разом зі сплавами, спорядженням, переїздами, проживанням, харчуванням і всілякими розвагами організатори беруть 1 – 1,5 тис.
Вам також буде цікаво дізнатися, куди поїхати на День Конституції .