Куди поїхати відпочити в Україні

1-23-2020
Картинки по запросу Куди поїхати відпочити в Україні


Зима – це не тільки привід сховатися вдома під ковдрою разом із серіалами, або поїхати кататися на лижах. Це ще й можливість пізнати свою країну зовсім з іншого боку, побувати в легендарних та історичних місцях, поплавати в термальних водах просто серед лісу, або зануритися в містичну історію Гоголя в селі Диканька. Тут знаходиться популярний оздоровчий комплекс “Косино” з вісьмома басейнами і крижаний сауною. Також хочемо вам порекомендувати Вам отдых в Украине

Температура термальної води тримається понад 40 градусів, так що навіть при сильному морозі ви завжди зможете зігрітися в лікувальних водах, а заодно і оздоровитися.
Ще одна фішка курорту – велетенські фонтани у вигляді кухля пива, чашки кави, пляшки вина і величезного крану, який ніби завис у повітрі.
Батурин – це унікальний заповідник, який знаходиться на Чернігівщині. Тут збереглися безцінні пам’ятки архітектури, культури та археології, тому екскурсія сюди особливо сподобається любителям історії.

Ні, це не шотландська село Гленфіннан, відома завдяки фільмам про Гаррі Поттера.
Його будували місцеві будівельники під керівництвом австрійських інженерів в той час, коли ці території ще належали Австро – Угорщині. Міст до цих пір діє, тому ви зможете прокотитися по ньому на поїзді, насолодитися казковим краєвидом і відчути себе героєм фільму про Гаррі Поттера.
Потрапивши на Тернопільщину, не забудьте відвідати легендарний палац Вишневецьке, побудований в 18 столітті.
Ціна: автобус з Тернополя в Вишнівець – середня вартість 40 гривень. Тому якщо ви хочете відчути справжню зимову казку – вам обов’язково потрібно відправитися в село Диканьку напередодні Нового року або Різдва.

Також неподалік Диканьки можна заїхати в селище Гоголеве і відвідати музей Гоголя, побувати в його родинній садибі і подивитися колоритні театралізовані вистави з щедрівками та колядками. Цьому місту вдалося зберегти унікальні будівлі, побудовані ще за часів Австро – Угорщини, тому тим, хто потрапляє в це місто, здається, що він знаходиться в якійсь європейській країні – у Франції або Австрії.
Одне з найбільш примітних споруд міста – це знаменитий 135 – річний Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Крім того, тут ви побачите багато інших архітектурних родзинок і зможете насолодитися відмінною буковинської кухнею за зрозумілу цінами.