Колодязь Посвячення Кинта-так-Регалейра

Так! Точно таке не можна пропустити! У Португалії є таке місто Синтра, а в ньому є страшна і загадкова садиба Кинта-так-Регалейра. Там-то всі туристи і збираються, щоб побачити, щось містичне.

За чутками, на дні колодязя проводилися жорстокі обряди жертвопринесення. Що і лякає багатьох туристів відвідати цю пам’ятку. По доданню, на дні колодязя є якийсь компас, який належить лицарям «Тамплієра». Який і відлякує всіх, хто посміє зайти в колодязь.

Незвичайне архітектурне місце славиться своїми містичними подіями. Це якесь чудо світу, яке людина досі не може зрозуміти. Перебуваючи там, людина бачить символизацию дев’яти кіл пекла, чистилища і раю. Не дивно, адже за відбитками видно, що дана споруда побудували массоны, але спускаючись до дна колодязя, розумієш, що опановує страх. На дні видно символіка знаменитих тамплієрів. Не кожен турист наважиться на це. Тридцятиметровий колодязь має дев’ять поверхів. У кожному поверховому рівні – 15 ступенів. Відстань від Лісабона – 25 кілометрів. Містичний і не передбачуваний колодязь розрісся парком. Тут тепер багато альтанок і місць для того, щоб відпочити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.