Історія про те, як можна полюбити гори і проводити інтенсив на тему розвитку емоційного інтелекту та лідерства для підлітків і студентів

Друзі, хочу розповісти вам про интенсиве «Велика мрія». У цьому році він проводиться в Словаччині, на курорті «Вишні Ружбахі». До речі, в минулому році ми теж їздили в гори і проводили заняття, насолоджуючись красою Словаччини, Високих Татр і гірським повітрям! І ось тут я зрозуміла, що все правда, краще гір, можуть бути тільки гори! Чому? Тому що ніколи раніше я не розуміла це вираз, поки не побувала в горах. Це магія! Приємна атмосфера, привітні і гостинні словаки, замки з їх багатою історією, печери і Високі Татри. Вони притягують своєю могутністю, красою і величчю, хочеться повертатися і насолоджуватися видами, хмарами, які ніби ширяють поруч з тобою і можна дотягнутися до них рукою. Одна з найбільш незабутніх вражень, коли подымаешься в гори на підйомниках, і мимоволі торкаєшся ногою верхівок смерек, – це незабутньо, друзі! Вони ніби вітаються з тобою, запрошуючи в свою країну.

Ну і звичайно ж про интенсиве – протягом дванадцяти днів (з 9 липня по 21 липня у вас буде можливість розвивати свої емоційні здібності і всіляко розбиратися з поняттям емоційний інтелект і чому він так важливий. Ви прокачаєте вміння розпізнавати і розуміти почуття свої та інших людей, зрозумієте принципи реагування в складних ситуаціях, навчитеся грамотно вибудовувати відносини в команді, зможете об’єднати розум, логіку і емоції. Часто люди сприймають себе не так, як про них думають інші. Осмислення емоцій — це перший крок до переоцінки поведінки. Після проходження програми, всі учасники відмічають зміни у відносинах в кращу сторону. Почувають себе більш спокійно і свідомо. Ще цьому сприяє краса природи і місцева гостинність.

Всі заняття проходять цікаво, захоплююче і залишаються в пам’яті надовго!

Курорт «Вишні Ружбахі» та територія готелю «Ружбашкий Двір» – це повністю безпечне місце, обладнане для проведення групових занять.

На території готелю є басейн, тенісні корти, альтанка, дитяча зона. Більш детальну інформацію можна побачити на сайті — intensivleto.

Літній молодіжний освітній інтенсив в Словаччині «Велика мрія»- це дванадцять днів захоплюючих пригод, сходження в гори, походи до мінеральних джерел і на кратер вулкана, мотузковий курс, комунікативні тренінги, розвиток навичок самопрезентації; курс із розвитку лідерських якостей, інтелектуальні та розвиваючі ігри, конкурси, дискотеки, цікаві екскурсії.

А найголовніше — літо — це чудовий спосіб підтримувати і розвивати навички, які так необхідні нам у 21 столітті. Повага до себе, розвиток правильної самооцінки і способів взаємовідносин з людьми, розвиток емоційного інтелекту, вміння вчитися, працювати з інформацією та представляти її — найважливіші і одні з кращих навичок, які будуть затребувані у всіх сферах життя сьогодні і в майбутньому. Від того, яку інформацію хлопці засвоять у цьому віці, залежить їх самореалізація і кар’єра в майбутньому, а так само те, наскільки вони зможуть бути щасливими в житті.

Запис на участь у интенсиве – intensivleto.

Організатор і ведуча інтенсиву — Москаленко Ольга.

Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.