Інформація про громадський транспорт в Малазі суто практична, викладена на підставі власного досвіду. Як купити квитки на метро і автобус в Малазі, куди можна доїхати на громадському транспорті, як заощадити гроші на трансфер, пересуваючись по Коста-дель-Соль самостійно.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Переміщення на метро в Малазі
  * Механізм купівлі квитка
 • Автобус до Nerja
  * Розклад автобуса Малага — Нерха
  * Вартість квитка
  *Розклад автобуса Нерха – Малага
  * Вартість квитка
 • Автобуси по місту
 • Міжнародний аеропорт Малага приймає всіх туристів, які приїжджають відпочивати на узбережжі Коста-дель-Сіль. Малага до того ж ще і цікаве місто з двома старовинними замками, красивим собором і чудовою набережною. Всі ці пам’ятки обов’язково варто побачити. Ми розповімо, як користуватися громадським транспортом в Малазі, щоб без проблем дістатися до курортних містечок Коста-дель-Сіль.

  Переміщення на метро в Малазі

  Метро — один з видів транспорту в Малазі. Метро з’єднує місто з трьома містечками, розташованими на узбережжі у напрямку до Гібралтару: Торремолиносом, Бенальмаденой і Фуэнхиролой. Центральна станція знаходиться поруч з історичним центром Малаги. Друга станція – залізничний вокзал. Поїзд зупиняється також в аеропорту. Станція метро розташована якраз навпроти центрального входу в аеропорт. В принципі, маршрут підземки (а тут всього одна лінія) добре продуманий і охоплює всі міські локації, які можуть знадобитися туристу.

  Лише на деяких станціях, наприклад, у Бенальмадене, перед входом в метро сидять касири, які можуть продати стражденним мандрівникам квитки. На всіх інших станціях встановлені автомати, де можна купити квиток. Його вартість залежить від дальності поїздки.

  Механізм купівлі квитка

  • Оживляете екран автомата дотиком. До речі, можна вибрати мову – іспанську або англійську. Пропонуємо пропустити цю фазу. Натискаєте на другу кнопку в верхньому ряду.
  • На екрані з’являється напис: вас запитують, чи ви хочете розплатитися карткою. Якщо у вас готівку, то тиснете на «Ні» (No).
  • Знову змінюється картинка на екрані. Далі вам потрібно вибрати станцію, до якої ви їдете. Початкову станцію, на якій ви перебуваєте, визначати не потрібно – автомат це зробить сам.
  • В проріз опускаєте оплату, сума якої висвітиться на екрані.
  • Отримуєте здачу і квиток.

  Квиток перед входом на станцію потрібно опустити в проріз автомата з прозорими дверцятами, які при цьому розчиняються, дозволяючи вам пройти.

  Увага! Квиток зберігайте до кінця поїздки. Бо виходити доведеться таким же способом.

  Автобус до Nerja

  Метро до Nerja, яка теж є знаменитим і дуже приємним курортом, не йде. Туди доведеться добиратися на автобусі. Центральна автобусна станція в Малазі знаходиться біля залізничного вокзалу. Тобто з аеропорту потрібно доїхати на метро до вокзалу, а там пересісти на автобус, наступний в Нерху. Інформація для тих, хто відпочиває в Малазі або хоче приїхати з Nerja для прогулянки по Малазі, — ще одна станція, де зупиняються автобуси, які прямують до Nerja, і відповідно, назад, знаходиться на набережній Малаги біля Колеса огляду. Звідси рукою подати до історичного центру міста.

  Якщо ви зупинилися в Малазі, але хочете побачити Нерху (або навпаки), то купуйте відразу квиток в обидві сторони. У цьому випадку на квитку туди у вас буде вказано час відправлення автобуса. Другий квиток буде чистим. Перед посадкою на автобус, який прямує назад, у місто, де знаходиться ваш готель, вам потрібно підійти до кіоску, де продають квитки (він розташований на зупинці) і прокомпостувати свій чистий квиток. Інакше вас просто не пустять в автобус.

  Також можна придбати квиток на автобус Малага-Нерха на сайті компанії ALSA.

  Розклад автобуса Малага — Нерха

  *Можливі зміни в розкладі

  Вартість квитка

  Орієнтовна вартість квитка Малага – Нерха —> 4,52 євро за людину.

  Орієнтовна вартість квитка Малага – Нерха – Малага —> 8,18 євро за людину.

  Розклад автобуса Нерха – Малага

  *Можливі зміни в розкладі

  Автобусна станція Nerja знаходиться на La avenida de Pescia s/n

  Вартість квитка

  Орієнтовна вартість квитка Нерха — Малага —> 4,52 євро за людину.

  Орієнтовна вартість квитка Малага – Нерха – Малага —> 8,18 євро за людину.

  Автобуси по місту

  Автобус — ще один вид транспорту в Малазі. Автобусні зупинки в Малазі зазвичай відзначені лише невеликим знаком, тому їх легко пропустити. На них вказано лише перелік тих автобусів, які тут зупиняються. Розклад руху та маршрут автобусів жителі Малаги дивляться на спеціальному додатку для смартфонів. Туристам залишається тільки сподіватися на удачу і допомогу оточуючих.

  Квиток можна придбати у водія. Місцеві користуються пластиковими проїзними картками, розрахованими відразу на 10 поїздок. Пасажири просто прикладають їх до автомата біля водійського сидіння. На екрані висвічується, скільки сплачених поїздок ще залишилося.

  Центральна станція міських автобусів знаходиться в декількох кроках від станції метро «Малага Сентро». Багато іспанці говорять по-англійськи, тому можна запитати у них, як до неї пройти. У Старому місті автобуси не ходять: вони йдуть по набережній вздовж каналу (це перша і друга зупинка після Центральної станції).

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.