Громадський транспорт в Грузії. Думка туриста.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Громадського транспорту в Грузії – загальні Відомості
 • Автобуси
 • Міжміські маршрутки
 • На літаках і поїздах
 • Таксі
 • Худоби та транспорту
 • Міські автобуси і маршрутки
 • Громадського транспорту в Грузії – загальні Відомості

  В Грузії є різні види транспорту – автобуси, маршрутки, метро, таксі та потяги. Крім того, існує морський і повітряний транспорт. Ні тролейбусів, ні трамваїв. Метро існує тільки в Тбілісі і є одним з найдавніших видів транспорту в Грузії (почав працювати в 1966 році). Це дуже зручно для туристів, тому що з’єднує залізничної станції та історичної частини столиці.

  Автобуси

  Між містами курсують автобуси, але автовокзали потребують ремонту. Нещодавно туристи скаржилися на дорогах дуже пошкоджених та гаража руйнівним. Те, що на дорогах, бо це чиста правда (наприклад, в Tshaltubo поблизу Кутаїсі асфальт на дорозі знаходиться в руїнах). І те, що на автобуси, так як вже є тільки autobues нові.

  Кажуть, що дороги в Грузії не стали робити вже протягом 50 років, винятком є нанесення Тбілісі-Кутаїсі-Батумі.

  Міжміські маршрутки

  Є автобуси міжнародних рейсів. Наприклад, в місто Батумі на маршрутці можна дістатися до Туреччини і Північної Осетії (Владикавказ, РФ), які знаходяться поруч. Міста Тбілісі-ви можете їхати в Баку. У Баку можна дістатися на автобусі, але це займає більше часу.

  По морю можна добратися до міст України – Ilichevsk і Керчі.

  На літаках і поїздах

  Серед транспорту є розкішні готелі “WizzAir”, яка виходить в містах Кутаїсі та Тбілісі. У Батумі є “Pegasus Airlines”.

  Залізниця проходить майже у всіх великих регіональних містах. Потяги на високій швидкості курсують між містами Mahindzhauri (Батумі) і Тбілісі.

  Таксі

  Народи дуже маленькі і в містах, вилучені маршрутки не ходять, а автобуси ходять дуже рідко, краще їхати на таксі.

  З таксі можна добратися в будь-важкодоступний пункт призначення, тому що є багато приватних таксистів. У гірські райони, дороги із щебеню, встали і гравію. На більшості доріг Грузії, вузькі, так, що у великих містах є багато пробок, а пішоходи змушені перебігати дорогу де попало.

  Худоби та транспорту

  Худоба дуже часто перетинає шосе, де вас відчувають, і не поспішає йти, залишається на середині дороги.

  Наприклад, корови можуть бути в середині моста і жувати траву, а свині можуть бігати вздовж дороги, як божевільний. Кровообіг в Грузії прямо.

  Міські автобуси і маршрутки

  Вартість поїздки на автобусі дешевше, ніж на маршрутці.

  Водії транспорту-автомобіль, намагаються дотримуватися правила руху, тому що штрафи дуже великі. Однак не проти піти на великій швидкості на гірських дорогах і кроки.

  Заправні станції в регіональних містах навіть немає Європейського сервісу, за винятком великих міст і автомагістралей. У великих містах автобуси курсують з інтервалом за часом, але іноді є затримки по 30-45 хвилин.

  Маршрутки міського та міжміського виходять, коли вони повні пасажирів. За труднощі гірських доріг таксі проходить 70 км більше 1 години.

  Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.