3-19-2019

Що подивитися в Батумі — самостійні маршрути по Батумі та околицях

0
ЗМІСТ СТАТТІ: День перший: пішохідний маршрут по Батумі День другий: Батумський ботанічний сад День третій: поїздка в гірську Аджарію Яка перша асоціація виникає при згадці про Батумі? Звичайно ж в голові відразу спливають думки про Чорному морі і довгою набережній.

Винний тур в Грузії

0
ЗМІСТ СТАТТІ: Особливості тури вино в Грузії Технології традиційної та Європейської Як організувати винний тур в Грузії Ціни Вибрали винний тур в Грузії

Приїхати в Грузію в басейн: ціни, маршрути, корисні поради

0
Грузія-це країна, гостинна, який знаходиться в Західній частині Закавказзя на східному узбережжі Чорного моря. Межує з Росією, Вірменією, Туреччиною і Азербайджаном.

Як зміцнити здоровя дитини?

0
Відпочинок в санаторії разом з дітьми Звичайно, багато батьків відправляють своїх дітей на оздоровлення в дитячі санаторії. А якщо батьки бояться відпускати дітей самих або просто хочуть провести час разом? Отже, потрібно вибирати такі санаторії, які пропонують оздоровчі програми для дорослих і дітей.

Громадський транспорт у Тбілісі (Грузія)

0
Громадський транспорт у Тбілісі бувають трьох видів транспорту. Автобуси і маршрутки займають головне місце з пасажирів. Метро також використовується багато.

Оазис в Перу — мальовниче місце посеред пустелі

0
ЗМІСТ СТАТТІ: Оазис в Перу — Дюни Хуакачіна Легенда Дюн Хуакачіна Оазис в Перу і його історія Оазис в Перу в наші дні Оазис в Перу — Дюни Хуакачіна

ОСТАННІ СТАТТІ