ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Фонтан де Треві у Римі — справжній шедевр мистецтва
  • Фонтан де Треві — багатство Риму
  • Фонтан де Треві у Римі — унікальне місце
  • Про розташування фонтана де Треві у Римі
  • Цікаві особливості фонтана де Треві у Римі
  • На завершення

Фонтан де Треві у Римі — справжній шедевр мистецтва

Італія — країна вишукувань, країна моди і мистецтва, країна краси і шарму. Підтвердженням всього цього можуть стати ті історичні та культурні пам’ятки, які є в Італії. Варто сказати більше – в Італії навіть звичайні будівлі, площі і пішохідні доріжки виглядають як музейні експонати.

Наприклад, Мілан вразить уяву туристів своєю галерей Віктора Еммануїла II, де кожен елемент будівлі виконаний вручну. Надихнути кожного зможе і відомий Кафедральний Собор Дуомо, виконаний з найчистішого білосніжного мармуру. Навіть невеличке італійське містечко Бергамо вразить туристів насиченістю історії, красою древніх пам’яток, незвичайними вуличками і дивовижними чотирма воротами, які служать входом в сам стародавнє місто.

Ну і, звичайно, Рим – джерело історії, краси, витонченості. Столиця Італії вразить кожного туриста і подарує незабутні враження від відпочинку тут. І особливе місце, яке варто відвідати кожному – фонтан Треві, розташований на одній з головних площ Риму.

Фонтан де Треві — багатство Риму

Говорячи про італійську столицю, не можна назвати якісь певні місця, гідні особливої уваги, адже це місто в цілому своєму обличчі заслуговує уваги кожного туриста. Збираючись сюди, потрібно заздалегідь спланувати свій маршрут і приділити цьому місту як можна більше часу, адже за один день насолодитися красою і побачити всі визначні пам’ятки Рима просто неможливо. Варто сказати більше – сам Рим є величезною пам’яткою і великим надбанням сучасного світу.

Собор святого Петра, Пантеон, Колізей, Сикстинська капела, Іспанські сходи, Ватикан, Фонтан де Треві в Римі– це і багато іншого варто відвідати кожному. Тут кожна вуличка, кожна будівля, кожен камінчик на тротуарній доріжці розповість про велику історію не тільки Риму, але й усієї Італії.

Кожен турист може тут непогано розважитися, провівши час у барах і ресторанах, відвідавши місцеві заходи і вечірки. Тут кожна людина зможе знайти для себе те, що він дійсно хоче – починаючи спокійним і розміреним відпочинком і, закінчуючи гучним веселощами і насиченим дозвіллям.

Практично на кожній вулиці цього міста можна вибрати затишний і милий ресторанчик, насолодившись неперевершеною італійською кухнею.

Фонтан де Треві у Римі — унікальне місце

Якось один знаменитий італійський композитор (Отторіно Респігі) сказав, що міські фонтани Риму є мелодійними голосами італійської столиці. Але варто зауважити, що Фонтан де Треві у Римі в такому разі можна без сумніву назвати неповторним солістом цього міста. Мелодійність меридіан цього фонтану по-справжньому вражає і надихає кожного. Це не просто великий фонтан, це справжній шедевр мистецтва сучасного світу.

Унікальність фонтана де Треві полягає в тому, що це дуже велика будова. Ця масивна композиція має ширину більш ніж на двадцять метрів і висоту близько двадцяти шести метрів. Фонтан займає практично всю площу, на якій він розташований.

Сам фонтан є самим великим фонтаном у всьому Римі. Але все ж є й інший важливий пункт, який відрізняє його від багатьох інших. Тут важливий не тільки розмір, але і його зовнішній вигляд. Це найкрасивіший і грандіозний за архітектурним задумом фонтан. Його тематика повністю пов’язана з океаном.

Тут зображені різні фігури, відповідні океанської тематики. На чолі всього цього, звичайно, перебуває сам бог Океан (у міфічному світі його називали Нептун). В оточенні його розташовані інші фігури, які не менш знамениті у міфічному світі античних оповідань.

Нептун стоїть на розкішній колісниці, яка за формою нагадує величезну мушлю і керує морськими каскадами. Дзюркотливі потоки води спускаються по фігурам і іншим предметам цього фонтану. Вода ллється рівномірно і красиво, видаючи неперевершений шум дзюрчання.

Про розташування фонтана де Треві у Римі

Як вже говорилося вище, фонтан розташований на одній з центральних площ Риму. Зведений він перед знаменитим палаццо Полі. Це місце є одним з найулюбленіших серед туристів.

Неподалік від цього місця можна знайти невеликі магазинчики з сувенірами і іншими цікавими речами. Крім цього, тут можна знайти і невелике кафе, ресторан, місце для відпочинку. Тут не буває жодного дня, коли б площа була порожня, так як мільйони туристів з’їжджаються сюди з самих різних країн. І це не дивно, адже саме фонтан де Треві визнаний тим самим місцем, в якому повинен побувати кожен чоловік, що приїхав в Італію.

Цікаві особливості фонтана де Треві у Римі

Відомо, що в кожній країні будь-який турист може знайти так зване «чарівне» місце, де виконуються бажання. Фонтан де Треві – це теж те унікальне місце, яке здатне виконати мрію кожного. Головне, зуміти правильно це зробити.

Наприклад, можна доторкнутися до однієї з найближчих скульптур фонтану і загадати бажання. Зробити це буде легко навіть тим, хто вперше побував тут, адже стерті фрагменти на деяких фігурах підкажуть про те, що це потрібно зробити саме в цьому місці. Словом, не помітити просто неможливо.

Ще однією дуже цікавою традицією є те, що слід випити трішки води з трубочок, які називаються «трубочками закоханих». Знайти їх хоч не так просто, як у першому випадку, але все ж можливо. Розташовуються вони в правій стороні самого фонтану. Орієнтуватися слід на кам’яній брилі, яка лежить на великій скелі.

На завершення

В кінці хотілося б сказати, що подорожувати може кожен, але вибрати те місце, яке дійсно заслуговує вашої витраченого часу і величезної уваги, необхідно правильно. Безумовно, Рим є тим місцем, де варто побувати. Приїхавши в «Вічне місто» обов’язково відвідайте площа з фонтаном де Треві. Адже таких вражень не зможе отримати не один турист у будь-якому іншому місці. Насолодитися красою скульптур і шармом дзюркотливої води, випробувати удачу і загадати бажання – хіба це не мрія? Відпочивайте правильно, відпочивайте для душі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.