ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Найцікавіші екскурсії в Грузії
 • Варіанти екскурсій в Грузії
 • Переваги групових екскурсій в Грузії
 • Список екскурсій в Грузії

Найцікавіші екскурсії в Грузії

Ви прямуєте в Грузію і бажаєте не лише безцільно валятися на пляжі, але і присвятити час культурного відпочинку? Кращий варіант – заздалегідь вивчити екскурсії в Грузії, яких можна знайти неймовірне безліч на просторах Інтернету. Ви можете вибрати одноденну екскурсію по Тбілісі або екскурсію по країні тривалістю кілька днів. Який би варіант ви не вибрали, пам’ятайте: навіть з самого короткого подорожі неможливо повернутися колишнім, і частка сонячної привітній Грузії назавжди залишиться у вашому серці.

Варіанти екскурсій в Грузії

 • Піша екскурсія, групова чи індивідуальна, за головним визначним пам’яткам Тбілісі. Досвідчений гід проведе вас по місту найкращими і насиченими шляхами: познайомить із стародавньою фортецею Нарікала, пішохідними вуличками і галереями, старовинними храмами і соборами – Храмом Метехі, Соборною мечеттю, Вірменською церквою, Тбіліській кафедральної синагогою і багатьма іншими. Великий вибір оглядових екскурсій по Тбілісі на сайті experience.tripster.ru
 • «Короткий» варіант цієї екскурсії обійдеться в 40 доларів з людини, «довгий» — 50 доларів для групи від двох осіб. Така екскурсія, але на машині, коштує від 100 доларів. Замовити її можна на сайті www.tourvtbilisi.ru
 • Вибираючи кращі екскурсії в Грузії, неможливо не згадати огляд стародавніх околиць Тбілісі. Ця екскурсія хороша тим, що надає можливість відвідати безліч старовинних і дивовижних місць, побудованих не менше тисячі років тому: собор Светіцховелі XI століття, храм Джварі VII століття, християнські монастирі Шиомгвиме і Зедазени VI століття, древнє місто Уплісцихе, який був побудований в кінці II – початку I тисячоліття до нашої ери. Дану екскурсію з російськомовним гідом можна замовити за 118 євро на сайті experience.tripster.ru
 • Для того, хто вже відвідав оглядові групові екскурсії в Грузії або самостійно оглянув основні визначні пам’ятки, підійде незвичайний варіант – «Таємниці і легенди Тбілісі». На відміну від звичайних групових екскурсій, дана спрямована на вивчення не відомих, а загадкових і таємничих місць міста. Вартість екскурсії – 70 євро з однієї людини. Забронювати її можна на сайті www.tbilisiforyou.com Там же можна замовити ще одну групову екскурсію, про яку буде розказано нижче
 • Екскурсія із Тбілісі Грузії. В ході цієї екскурсії буде можливість добре оглянути найцікавіші місця країни: один з найбільших в Європі національний парк Боржомі, стародавню фортецю Рабат з архітектурою в турецьких мотиви, висічений прямо в скелях печерне місто Вардзія. Вартість цієї насиченої екскурсії – від 165 євро з людини.
 • Переваги групових екскурсій в Грузії

  Групові екскурсії по країні, які проводить хороший і досвідчений (часто — місцевий) гід, дозволять вам глибше зануритися в культуру та історію сонячної Грузії, заглянути в незвичайні місця, які ви навряд чи знайшли б самостійно.

  Вам не доведеться самостійно розробляти хороший маршрут і план пересувань: екскурсовод давно розробив оптимальний шлях, що перетинав максимальна кількість визначних пам’яток міста. Ви зможете задати гіду будь-які питання, і він відповість на них швидше і цікавіше, ніж Гугл або Яндекс!

  У Грузії практично кожен камінь на тротуарі і вітраж у вікні мають свою історію, і хороша групова екскурсія розкриє вам секрети таємничої і прекрасної країни!

  Список екскурсій в Грузії:

 • Святими місцями Грузії: Давид-Гареджі і село Марткопі
 • Мартвильские каньйони
 • Екскурсія в монастир Джварі, місто Мцхета і “Пушкінський кабачок”
 • Святими місцями Грузії: Давид-Гареджі і село Марткопі

  Село Марткопі — селище, в історії якого була кривава битва середньовіччя. Туристи, православні паломники їдуть у Давид-Гареджийскую Лавру зі всього світу. Святий Давид Гареджийский прославився як цілитель. Тривалість екскурсії складає 1 день.

  Вартість: 28€ з людини

  Джерело: http://tkemalitour.com/ru/holiday/david-gareja-and-martkopi/

  Мартвильские каньйони

  Не здогадуються про існування Мартвильских каньйонів навіть деякі жителі Мартвілі. У Салхино ви побачите храм 17 століття і виносховище. Тривалість екскурсії 6 годин.

  Вартість: від 68 $ за індивідуальну екскурсію для групи до 6 чоловік

  Джерело: https://experience.tripster.ru

  Екскурсія в монастир Джварі, місто Мцхета і “Пушкінський кабачок”

  Ви побачите старовинний монастир Джаварі у всій його красі, відвідайте шалено красиве місто Мцехта і ознайомитеся з його таємницями та загадками. Тривалість екскурсії складає 5 годин.

  Вартість: €108за індивідуальний тур для 1-6 чоловік

  Джерело: https://experience.tripster.ru

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями.