Барселона це місто, яке зачаровує, зачаровує і назавжди залишається в серці. Після відвідин-неможливо залишатися байдужим до його архітектурі, вулицях і атмосферу. Якщо вам дозволяє час, то ми рекомендуємо залишатися в місті більше одного дня – величезна кількість будівель, красиві і дивовижні місця-це важко зрозуміти, всього один день, навіть на прогулянці дуже активний. У цій статті ми розповімо вам про найбільш відомих визначних пам’яток Барселони – її бульвари, і монастирі, музеї і парки. Також ви дізнаєтеся, як ви можете піти на екскурсії в Барселоні (Іспанія) і заощадити гроші.

Пам’ятки в Барселоні

Sagrada Familia

Саграда фамілія-це найвідоміша пам’ятка міста. Архітектор Антоніо Гауді вважав, що будівництво цього храму було основною метою життя, але помер, перш ніж завершити його будівництво. Деякі туристи залишаються дивовижні по la Sagrada Familia, але є туристи, яким не подобається нічого. Тим не менш, вражає всіх без винятку. Значення виконання, унікальна архітектура, дивовижні розміри і вирізують дихання. “Зникнуть кути, і матерія з’явиться в їх круглі астральні: сонце проникне сюди зі всіх сторін і з’явиться образ раю… так мій палац стане світліше, ніж той же світ”, – так сам Гауді уявляв собі зображення Святого Сімейства.

Парк Гуель

Парк Гуеля, парк дуже відомий в Барселоні, який представляє собою цікаве поєднання зелених газонів у житлових районах. Комерційний проект “дім сад” був запланований не був успішним, але громадяни отримали унікальний парк, який включено до Списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. У цьому парку можна побачити знамениті “Будинку Пряники” і величезна Саламандра, облицьованому мозаїкою, пройтися по його алеях і grotas так як давав їх прогулянки великий архітектор Гауді. Там же знаходиться музей Гауді.

Гори Монжуїк

Гора Монжуїк-це величезний комплекс, де знаходиться величезна кількість визначних пам’яток – Вежа Монжуїк і фортеця, Національний Музей Мистецтв, Олімпійський стадіон, іспанська Село в мініатюрі, Павільйон Німеччини і Чарівний Фонтан (один з найвідоміших місць). Щоб побачити всі ці пам’ятки ми рекомендуємо приймати весь день і закінчувати його, щоб подивитися шоу нічний Чарівний Фонтан.

Гора Тібідабо

Гора Тібідабо, яка знаходиться в протилежній стороні від гори Монжуїк-це відмінне місце, щоб прогулятися. З вершини гори відкриваються чудові на Барселону і її визначні пам’ятки, і парк, пам’ятка, що знаходиться там, не залишить нудьгувати ні дитини, ні дорослого.

Будинок Batllo

Будинок Battlo це незвичайне твір архітектури Гауді. Для його створення надихнули його природи. Відсутні повністю прямих ліній, навіть каміни в стелі мають дуже химерні форми.

Будинок Міла

Будинок Міла-це цікаво, тому що була остання, соціальна робота Гауді. Після закінчення проекту для сім’ї Міла, архітектор присвятив себе повністю роботі Святе сімейство.

Готичний Квартал

Готичний Квартал Барселони-це справжній музей пам’ятки на відкритому повітрі, на якій можна милуватися весь колорит іспанської архітектури. Особливий колорит дає це місце величезною кількістю вузькі вулиці, які закриті для транспортних засобів. Такої кількості готичних будівель немає ні в одному іншому місті Європи.

Акваріум Барселони

Акваріум Барселони-це підводний тунель 80 метрів, по якій можна прогулятися і помилуватися майже всіх видів фауни. В десятки великих акваріумах мешкає 11 тисяч морських істот. Цей “живий музей” жодного туриста зробить вас байдужим це дорослий або дитина.

Поради для туристів

Для тих, які приїхали в Барселону на кілька днів, буде дуже вигідно придбати туристичні карти. Відвідати музеї і монастирі, помилуватися пам’ятками, їздити на метро і автобусах, насолоджуватися мистецтвом, за відвідування панорамний на місто буде дуже економічний і простий!

Переваги Туристичних Карт:

 • Економія часу. Вам не доведеться стояти в черзі для входу в музей або в іншому туристичному місці. У той час як інші туристи, вони зберігаються черзі в касі для покупки квитків ви, адже ви зможете увійти з легкістю!
 • Економія для вашого гаманця. Купити квитки об’єднані в різних місцях одночасно допоможе вам заощадити ваші гроші, тому що вийде дешевше, ніж купувати квитки окремо для кожного місця – наприклад, 20 євро, ви можете отримати доступ до Sagrada Familia, парк Гуеля, Аудіогід російською. Насолоджуйтеся мистецтво, пам’ятки, екскурсії та знижки!
 • Комфорт. І з транспортною картою Hola BCN за 15,20 євро ви можете подорожувати без обмежень в автобус, метро, трамвай, потяг, близькість Renfe (проведіть по лінії аеропорт-Барселона-аеропорт включений).
 • Отримайте максимальні враження за мінімальною ціною!
  Придбати квитки онлайн можна тут: Екскурсії – Музеї – Пам’ятки

  Екскурсії в Барселоні, Іспанія

  Помилуватися пам’ятками Барселони можна даючи прогулянки самостійно і на екскурсіях. Величезна кількість екскурсій на будь-який смак і ми будемо говорити про деяких з них.

  «Секрети» Барселони

  Екскурсія являє собою подорож по місту, під час якої ви зможете познайомитися з містом Барселони з одного боку незвично. Ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками Готичного Кварталу, Рамблас, погуляєш по Набережній Благодаті, ти пізнаєш Будинок Batló і Мила, Площа Каталонії і багато іншого. Під час екскурсії ви esperán захоплюючі історії і таємниці, містичні міста, нічого датами та інформацією, що нудно. Ах, Барселона Старий оживе у вашій уяві!

  Тривалість екскурсії: 10 годин

  Ціна – 92 євро

  Замовити можна тут: Екскурсії в Барселоні (Іспанія)

  Екскурсії в Барселоні для дітей

  Якщо ви приїжджаєте в Барселону з дітьми, то екскурсії чергового може бути стомлюючої. Малоймовірно, що дітей їм сподобається, відвідати музеї і монастирі, почути про різних архітектурних стилів. Однак, є версія, екскурсія для дітей – протягом декількох годин aperecerás в Барселоні, але при цьому абсолютно різні! В очах маленьких туристів з’являться місця, чарівні міста, місця, де лицарі билися на турнірах, місцях, де живуть тіні й примари. Діти будуть слухати кілька історій міста неправдоподібні і фантастичні, відвідають місця, де виконуються найбільш recóndidos бажання.

  Бари Барселони

  Цікавий формат екскурсії оцінюють юних туристів – прогулянка по барам Барселони. Тур по барах-це не тільки зустрічі в барі, але захоплюючий розмову, Після якого ви будете знати:

  • як замовити пиво правильно;
  • в яких ресторанах готують найкращі морепродукти;
  • в який час зазвичай ви берете пиво в Барселоні;
  • і багато іншого!

  Тривалість екскурсії: 4 години

  Вартість – 76 євро

  Замовити можна тут: Тапас, вино і пиво, на ринках і бари Барселони

  Барселона Містика

  Розташований екскурсія підходить для туристів, які вже користуються всі класичні пам’ятки міста – побачили, Готичний Квартал, Площа Іспанії, Палац-d Мистецтв, прогулялися по бульварах, бачили палаци і монастирі, і тепер шукає щось особливе.

  Екскурсії по таємничим місцям Барселони-це більше пригода, таємниця, що поїздка. Ви побачите, будинків міста, в яких відбуваються дивні речі – вмикається світло, з’являються тіні й примари.

  Туристів, які мають кров в оці можуть:

  • побачити палац, в якому близько двох сотень років тому відбулася убитий дуже жорстоким;
  • відвідайте перехрестя, де час від часу з’являється привид дівчини, що стоїть на колінах перед молодим;
  • пройти через площу, на які ви не можете увімкнути світло, щоб не привертати увагу примари місцевого художника;
  • прогулятися по бульвару, де бродить примарою вампірша;
  • дивлячись у колодязь, що може вийти з дівчини утоплениці;
  • видалення заклинань;
  • дізнатися, де мешкає привид Гауді.

  Тривалість екскурсії: 1,5 години

  Ціна – 12 євро з людини

  Замовити можна тут: Таємниці і легенди Барселони

  Барселона дивовижний, яскравий, незрівнянний його зелені бульвари і вузькі вулички, музеї і храми, приголомшлива архітектура і мистецтво завжди займав місце в твоєму серці.

  Додаткові Заходи та Екскурсії в Барселоні

  Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.