Екскурсії по Одесі

3-6-2020
Картинки по запросу "Екскурсії по Одесі"

Ми підготували для Вас цікаві, нові, а головне — жваві екскурсії по Одесі, в ході яких Ви чудово відпочинете і дізнаєтеся справжні історичні факти, почуєте красиві міфи і посміхнетеся фірмовим одеських анекдотів. Одеса – місто вражає своєю історією, місто притягує погляди і довго не відпускає від себе. Якщо Ви завжди мріяли відвідати цю перлину, винесену на берег хвилями Чорного моря, то туристичне бюро – це те, що ви шукали. Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/around-the-city/criminal-adventurous/ цікаві екскурсії по Одесі.

Наше туристичне бюро пропонує незабутні екскурсії по Одесі. Тут і екскурсії по Одесі (як піші, так і автобусом), і тематичні екскурсії та дегустації кращих шедеврів виноробства.
Екскурсія передбачається відвідування відомої Молдаванки, у супроводі таємничих кримінальних історій про життя і «творчість» Ведмедики Япончика і Соньки Золотої Ручки. Ви коли не будь бачили, що б в центрі міста, недалеко від Оперного театру жили кури, вранці співав півень, і не тільки. Якщо ні, тоді ви можете замовити екскурсію по одеським дворикам.

Екскурсія надає можливість познайомитися з прекрасною архітектурою одеських бібліотек, а також з творчістю видатних одеських архітекторів . Екскурсанти зможуть ознайомитися з чудовими книжковими зібраннями, діяльністю відомих одеських меценатів та громадських діячів, побувати у відділі рідкісних видань і рукописів, щоб самим оцінити їх найбільші скарби і цінність. Наші кваліфіковані екскурсоводи розкажуть не тільки доподлінну історію відомих місць, але й охоче поділяться всілякими чутками і легендами. Після таких екскурсій по Одесі у вас напевно залишиться маса вражень, і кілька десятків вдалих фотографій. В нашому каталозі “екскурсії по Одесі” Ви зможете знайти саме те про що мріяли і хотіли відвідати.

Джерело: https://love-odessa.od.ua/