Бюро перекладів

9-23-2021

Терміновий переклад в бюро перекладів

У нашому бюро перекладів https://maxword.com.ua ви можете замовити терміновий переклад документів і текстів будь-якої тематики. Менеджери компанії дадуть відповідь на ваші запитання, проведуть розрахунок вартості послуг і підготують індивідуальну комерційну пропозицію. Бюро перекладів MaxWord – здійснює комплексне обслуговування своїх клієнтів. Офіційне бюро перекладів в Харкові, Києві, Одесі недорого виконає нотаріальні переклади, тобто переклади з нотаріальним завіренням, а також переклади з будь-яких мов.

Якісні перекладацькі послуги будь-якої складності

Чому наше агентство перекладів вибирають тисячі клієнтів?!

У нас ви можете отримати безкоштовну консультацію і замовити переклад в 1 клік

Також наші перекладачі готові взятися за усний переклад при проведенні різних заходів. Це можуть бути демонстрації, презентації, переговори, онлайн-конференції, семінари та інше. Наше бюро перекладів також співпрацюємо з перевіреними нотаріусами, завдяки чому ми готові завірити отриманий результат. А ще ми можемо поставити апостиль або допомогти пройти процедуру консульська легалізація.

Зараз на ринку знаходиться величезна кількість перекладачів за різними напрямками. Однак наш заклад вигідно відрізняється на їх тлі: у нас працює повністю укомплектована команда, яка може впоратися з різними завданнями в рекордні терміни. Зверніть увагу на те, що всі наші співробітники мають профільну підготовку. Вони також щорічно підтверджують рівень своєї кваліфікації. При необхідності розібратися в конкретному питанні ми готові залучити експерта.

Всі документи проходять 5 етапів перевірки. Щоб знизити вплив людського фактора, ми додатково пропускаємо переклад через кілька сервісів перевірки, які відзначають помилки, поширені помилки, неправильне використання ідіом та інше. У фіналі робота проходить через випускаючого редактора.

У підсумку при співпраці з нами ви отримаєте якісне та оперативне вирішення поставленого завдання. Ми дуже відповідально підходимо до питання дотримання термінів.

Також наше бюро перекладів гарантує конфіденційність. Все наше програмне забезпечення працює тільки по строго захищеним з’єднанням. Причому відповідні вимоги прописані в договорі. Так що в нашому підході можете навіть не сумніватися!