ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Бухта Навайо — дивовижна бухта в Греції
  • Як дістатися до бухти Навайо?
  • Трохи історії
  • Судно «Панайотіс» сьогодні
  • Місцеві визначні пам’ятки
  • Бухта Навайо в наші дні

Бухта Навайо — дивовижна бухта в Греції

Греція знайома своїми мальовничими пейзажами і красивими дивовижними пам’ятками. Одним з таких місць славиться острів Закінф або Закінтос. Саме на північно-західному узбережжі знаходиться красиве місце під назвою бухта Навайо. Тут же є однойменний пляж «Navagio Beach».

Пляж славиться серед туристів своїм білосніжним пляжем, омиваним кришталево чистою морською водою. Однак не тільки це залучає сюди відпочиваючих. На пляжі є незвичайна пам’ятка у вигляді великого заржавевшего судна контрабандистів.

Як дістатися до бухти Навайо?

Дістатися до цього красивого місця досить складно. Справа в тому, що бухта Навайо на острові Закінф захована за великими скельними породами. Шлях до пляжу відкритий тільки з моря. Тому потрапити сюди можна тільки на катерах, що привозять на узбережжі туристів. Тури на острів здійснюються регулярно, однак, щоб застати сонці на пляжі можна тільки до обіду. Пляж Навайо схований за скелями, завдяки яким тут вітер сюди ніколи не надходить.

Трохи історії

Якщо заглиблюватися в історію цієї бухти, то популярною вона стала не так давно. Назва «Навайо» в перекладі з грецького означає «Корабель». Чому ж пляж отримав таку назву? У 1983 році недалеко від узбережжя острова Закінтос зазнало аварії контрабандистское судно під назвою «Панайотіс». Цей корабель колись перевозив сигарети в Італію. Коли судно виявили правоохоронні органи і почали його переслідувати, вся команда «Панайотіс» спустила на воду шлюпки і залишила корабель, затопивши його зі всім вантажем. Через час, затоплене судно штормом викинуло на берег острова, де воно стоїть і досі.

Судно «Панайотіс» сьогодні

Туристи почали сюди перебувати все частіше і частіше. Цьому послужило те саме судно. Воно тут встановлено ніби пам’ятник. Місцева влада вирішили його не прибирати з узбережжя острова, так як люди, що припливають сюди, відразу ж примикали до цього корабля, щоб сфотографуватися і побродити по незвичайній «пам’ятника».

Сьогодні цей корабель весь у написах. Кожна людина намагається залишити на каркасі напис. Хтось робить це за допомогою крейди, хтось дряпає, а деякі і зовсім здійснюють свою затію з допомогою балончика.

Місцеві визначні пам’ятки

Однак бухта знайома не тільки затонулим судном, але і оточуючими пам’ятками. По дорозі сюди можна зустріти унікальні Блакитні печери. Вони розташовані в районі Аспрос Врахос біля мису Скинари. Незвичайні вони тим, що омиваються красивими блакитними морськими водами. Біля скелястого узбережжя знаходяться підводні мінеральні джерела, які мають у своєму складі високу концентрацію сполук кальцію.

Бухта Навайо в наші дні

Дане місце є одним з єдиних біля берегів Греції. Подібних пам’яток більше не знайти.

Сюди постійно приходять все нові і нові туристи. Їх приваблюють не тільки цілющі води яскраво-блакитного кольору, але і незвичайний покинутий корабель контрабандистів під назвою «Панайотіс».

Це місце обов’язково варто відвідати. Подібних «райських» куточків на планеті досить мало. Тут постійно зберігається досить спекотна безвітряна погода. Однак якщо ви вирішили позасмагати на білосніжному пляжі, то потрапити сюди варто до обіду, так як скелі, що підносяться над пляжем, створюють величезну тінь. Тут незвичайна атмосфера, завдяки якій час на узбережжі можна провести дуже добре. Бухта Навайо залишає після себе лише позитивні враження.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.