ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Болота Манчак в Луїзіані — місце, де живуть привиди і крокодили
  • Болота Манчак в Луїзіані та їх легенда
  • Порада туристам, які планують відвідати болота Манчак в Луїзіані

Болота Манчак в Луїзіані -місце, де живуть привиди і крокодили

Недалеко від американського Нового Орлеана знаходиться дуже страшне, і зберігає в собі безліч легенд та історій, місце. Це болота Манчак. Самі по собі болотисті місця мало кому припадають до душі. Однак це місце дійсно наводить на людину жах і страх.

Тут все вкрите мохом, гілки дерев опускаються до самого низу, а мертва тиша, зрідка проскальзывающими криками птахів, пустить по людській шкірі мурашки від страху. Так, тут дійсно все так і є. А ще більше страху наганяють величезні алігатори, що мешкають в цих болотах. Побачивши людину, вони готові порвати його на шматки, вгамувавши свою спрагу плоті. Вони тут всюди. А часом це земноводне і зовсім не відразу помітиш. Алігатори лежать на деревах, зачаївшись, чекають чергову жертву. Часом у болоті видно лише очі і пащу цієї тварини.

Болота Манчак в Луїзіані та їх легенда

Однак не тільки вони здатні наводити жах на людину, що заплив або зайшов сюди. Справжній жах люди відчувають, коли чують, чий-то незрозумілий, пронизує наскрізь, виття. «Що це може бути?» — ось перша думка, яка вперше потрапила людини на болота Манчак. Існує легенда, що ці місця були прокляті чорною королевою. Вона була чаклункою вуду. Її захопили в полон, і тепер вона охороняє спокій цих місць, залякуючи кожного, хто прийде на її територію.

Страшні болота Манчак в Луїзіані мають і інше, не більше райдужне назва – «Болота примар». За легендою, одного разу цю місцевість вирішили повністю висушити. Коли люди взялися за роботу, на болота набіг ураган і сильний вітер. Стихія розбушувалася з такою силою, що знищила три прилеглих сільських поселення, забравши з собою життя десятків людей, тварин і птахів. Були повністю затоплені і місцеві кладовища. Сьогодні до цих пір періодично тут спливають понівечені людські тіла. Місцеві жителі кажуть, що це все витівки тієї самої чаклунки. Як свідчать історії, деколи можна в ночі побачити, десь у далині тьмяне світло, що виходить з лісової хатини. Він є і видно, але дістатися до нього не реально, так як це примарне світло, що вабить людей, після чого, вбиває їх. Болота Манчак краще не злити, інакше вони зможуть відповісти дуже сильно і злісно.

Дана місцевість дуже страшна собою в денний час доби. А уявіть собі, що тут відбувається вночі. Місячне світло, що проникає крізь гілки полугнилых дерев, корчі, що стирчать з болота, тиша, ломающаяся різким холодним вереском. Це дуже страшно і небезпечно. Кажуть, що душі померлих в цих місцях людей, тут бродять усюди. Тому болота Манчак і просякнуті своєрідною примарною і лякаючою атмосферою.

Щоб випробувати весь страх на власній шкурі, варто звернутися в місцеву екскурсійну фірму. Тут вам запропонують поплавати на човнах по цим страшним болотах. Також людям надається можливість особисто м’ясом погодувати місцевих мешканців – алігаторів. В основному сюди йдуть люди, щоб особисто зустрітися з привидами цих місць. Деякі з них реально бачили пов’язані фігурки у вигляді людей. Можливо, тут і справді, колись панувала чаклунка вуду. А ось з приводу виття, екскурсоводи в один голос стверджують, що це правда. Належить він, за легендою дикому перевертня, який вночі виходить на полювання.

Порада туристам, які планують відвідати болота Манчак в Луїзіані

Болота Манчак — справді страшне місце. Пропливаючи по цих місцях, кожної людини охоплює тремтіння. Якщо ви зважитеся на цей відчайдушний вчинок, то варто бути пильними, і триматися в човні. Впавши в болота, крокодили людині не залишать жодних шансів на виживання. Після цього болота Манчак візьмуть ще одну заплутавшую душу, яка буде лякати таких відчайдушних мандрівників, що потрапили в ці місця.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.