Приїхати в Грузію варто

Грузія-маленька країна, але велика кількість туристів відвідують його щороку. Хто хоч раз випробував справжнє гостинність Грузії, хоче повернутися знову і знову. У чому секрет успіху маленького держави між гірничо досвідчені мандрівники? У цій статті ми покажемо вам 8 причин, чому подорожувати в Грузію, серед всіх варіантів відпочинку:

1. Різноманітність

На відносно невеликій площі сконцентровані майже всі види цікавих розважальних заходів. Є прекрасні пляжі та чудові курорти, готелі, великі і маленькі, затишні готелі, безліч архітектурних пам’яток і клубів, сучасних курортів і майстерні, не кажучи вже про знаменитої вино грузинський і щедра місцева кухня. Все це знаходиться поруч, тому протягом короткого періоду часу, ви можете організувати захоплюючий і різноманітний відпочинок. Ось все, що варто поїхати в Грузію!

 

2. Екскурсії на виноградники

Приїхати в Грузію варто екскурсії на виноградники. Вино гостю країни не зможете спробувати більше ніде. Різні технології виготовлення вина, більше чотирьохсот сортів винограду, затишні місцеві заводи, сучасні винні погреби, щедрі закуски і нескінченні тости. Спробувати відомий бренд грузинського вина, послухати цікаву екскурсію на винзавод і отримано пару пляшок цього благородного напою-це досвід, який ви не можете пропустити.

3. Клімат

У Грузії існує м’якою зимою (температура рідко опускається до – 20 градусів), а літо помірно тепле (близько 27 градусів за Цельсієм). Самі жаркі місяці-липень і серпень, найкращий час, щоб відправитися на пляж або в гори, і в травні, червні і вересні погода в Грузії просто чудово! Взимку вас чекає чудовий відпочинок в комфортабельних баз катання на лижах.

4. Маршрути і транспорт

Практично по всій країні, дороги знаходяться у відмінному стані. Навіть у найвіддаленіших куточках Грузії можна добратися на таксі або автобусі. У місті однаково комфортно пересуватися на автобусах і мікроавтобусах. Використовувати таксі місцеві не ідея, безрозсудна, переїзди мають помірні ціни, не дорого. Також є хороші умови оренди є послідовною і мати можливість подорожувати по Грузії самостійно.

5. Shopping (магазини)

Для любителів покупок цікавих і корисних, Грузія є найкращим місцем. З цієї країни приходять гарні килими й домашні; кинджали сувеніри, виконані в національному стилі; ювелірні вироби із золота, срібла та напівдорогоцінного каміння за доступними цінами; красиві посуду з кераміки, скла і навіть рогу; вино, коньяк, Чача, сир, спеції, одяг, взуття та аксесуари, зроблені в етнічному стилі; і багато іншого.

6. Кухня

Навіть недосвідчений мандрівник має хоча б неясне уявлення щедрий і дивовижно смачні страви грузинської кухні. Шампури, satsivi, morphogenesis, трави,tkemali, satsebeli, jinkali, jachapuri, лобіо, chajojbili, adjika – в будь-якому меню в Грузії звучить як музика, і призводить до ague рот. Порції дуже щедрі, обслуговуються щиро та шанобливо, так само, вино. Ви подорожуєте в Грузію і насолоджуйтеся вашу кухню неповторною!

7. Ціни

Відпочинок в Грузії розкішно, це не проблема. У столиці є кілька готелів п’ять зірок, скрізь передбачені умови для людей, V. I. P. Але й туристи з обмеженим бюджетом можуть знайти житло з комфортом. Так само ви можете знайти безліч розваг, доступних для всіх категорій.

8. Люди

Гостинні грузини, за визначенням, це те, що є частиною національних традицій. Будь-який турист, гість країни, міста і хати. У разі, якщо мандрівник запитаєте, як дістатися до місця, не тільки що вони будуть керуватися, крім того, доїхати до зупинки, і навіть esperanrán до бути впевнені, який був встановлений в автобусі правильно. У той же час, місцевий персонал не має неприємного втручання, проте він сповнений поваги і приязні.

Перевірка обґрунтованості заяви про справжнє гостинність Грузії простого, для цього лише потрібно, щоб валіза, забронювати готель, купити квиток і приїхати в Грузію. Грузія чекає гостей, щоб подарувати справжнє свято далеко від усіх проблем і турбот.

Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.