Тут є список цікаві факти більш interesnates про Грузію і грузинів

Грузія-це єдина країна з багатовікової історії. Цей вид традицій і звичаїв, як ця країна, що не існують ніде. Легенда свідчить, що коли Бог створив світ і поширений серед народів поверхні землі, грузини сиділи за столом, святкуючи створення на планеті. Імовірно, з цього часу почалася традиція головного Грузії: зробити тост, тому що, в цей раз вони пили за здоров’я Бога. В рамках цього, в країні є велика кількість легенд і різних історій. Грузія-це країна, дійсно чудово. З Хелен, кожна людина відчуває себе як на іншій планеті. Її мешканці дуже різні, і місцеві традиції просто вразить вас.

Як ви вже, напевно, помітили, у цій статті йдеться про незвичайну і красивою Грузії. В будь-якій іншій путівник, ви знайдете цікаві факти, які ми покажемо тут.

 • По-перше, слід зазначити, що грузини називають свою країну зовсім по-іншому, ніж в інших країнах це називають. Не “Грузія”, а “Sakartvelo”. Слово походить від імені людей, які жили в країні протягом століть, так звані Kartvelians. Тільки в період з 17-го століття і 18, назва країни була змінена на “Gurdjistan” і згодом держава прийняло назву “Грузія”.
 • Якщо ви звертаєте увагу, слухаючи грузинської мови, можна виявити певну подібність з іспанським. Це не дивно, так як в давнину, Грузії та Іспанії мали тільки ім’я Iberia. І саме на цій території, – говорив на одній мові: “мова Басків”.
 • Багато хто стверджує, що Україна прийняла християнство раніше, ніж Грузія. Але це hipotesis не вірно! В християнство, прибув у Грузію в рік 319. Багато хто до цих пір вважають, що грузини-мусульмани, а насправді це не так.
 • Якщо ви думаєте, що “ворожість телевізійної” між Росією і Грузією може вплинути на людей, ви абсолютно не праві. Грузини-це люди, дуже гостинні і оцінюють російські. Це правда, що є люди, яким не подобається Росія, але ніколи не скажуть в лоб російською мовою. А якщо їх загального здивування, здобула перемогу раніше красиво, можливо, вони змінять свою думку.
 • Ситуація на ринку нерухомості в Грузії є проблематичним. Не всі грузини можуть надати квартиру для своєї сім’ї. Так що, в цю країну краще їхати тільки у відпустку.
 • У тому, що стосується грузинської мови розмовна, те, що зазвичай для більшості мов, це мови, в цьому немає: наголос. В свою чергу, підвищує тон і склад правильний. З іншого боку, в грузинській мові не існує літери ” так як стать чоловічий чи жіночий. Пол також визначається тон розмови.
 • У грузинській мові можна знайти одне слово з 9 або більше приголосних підряд. Так, на знамените твір Грузії під назвою “джентльмен, загорнутий в шкіру тигра” ми стикаємося з слово з 11 приголосними – ვეფხვთმბრდღვნელი, яке вимовляється як vefhvtmbrdgvneli. Складно, чи не правда? Такі слова, як ці в достатку.
 • Перш ніж виголошувати слово, грузинський, бажано переконатися в тому, що ви будете використовувати правильний тон у склад правильний. Часто люди, які намагаються говорити грузинською, проходять скрутних ситуаціях при використанні тон неправильно, що докорінно змінює зміст слова.
 • З номерами в Грузії це не так просто, як в інших країнах. Проблема полягає в тому, що числа між 20 і 100, називають розподілом між двадцять, результат більше і більше інших. Один чудовий приклад 44 – два-двадцять-чотири. Номер 78 трохи складніше. Вимовляється як “три-двадцять-вісімнадцять.”
 • Повертаючись на грузинській мові, є слова-родичі, знайомі, де сенс змінюється трохи, те, до чого ми звикли. Наприклад, “мати” definer “тато”, “діда” – “мама”, “тато” або “Babua” – це “дід”.
 • Існує припущення, що перші люди на планеті з’явилися на території, яка в даний час є Грузія. У 1991 році, останки людини були виявлені в місті Dmanisi, які датуються 1 млн. 770 тисяч років тому. Ці останки людини були призначені Mzia і Zezva.
 • І в спілкуванні, грузин говорить в основному грузинською та англійською мовами. Другий претендує стати другою офіційною мовою країни. Вчать у школі з першого класу. Молоді люди спілкуються в основному на грузинському. Російська мова не популярний в країні. На ньому говорять люди на старше покоління. В горах не знає російської мови взагалі.
 • В останні роки Грузія перетворилася в пункт призначення, найпопулярніший серед туристів і відпочиваючих. Всі знаки і плакати, написані грузинською та англійською мовами. Навіть маяків у найвіддаленіших селах і невідомі.
 • Погода в цій країні відрізняється від Мадрида. Ви заздалегідь на 3 години взимку і 2 влітку.
 • Якщо ви відвідуєте і взяв алкоголь у значних кількостях, не варто сідати за кермо. Ви маєте повне право зателефонувати в поліцію, пояснити ситуацію і вони допоможуть транспортувати ваш автомобіль і вас до вашого будинку. Цей сервіс абсолютно безкоштовний і легальний.
 • У багатьох багатоповерхових в Грузії є Ліфти, унікальні яких є платежі або вимагає персональний ключ для використання. Для того, щоб використовувати цей тип ліфтів необхідно помістити необхідну кількість монет в hendija спеціальний для цього. Спуск безкоштовний.
 • Після прибуття в Грузію, можна було б дивуватися, нижня білизна висить скрізь. Цікаво, що жителі Грузії не сушать ці речі на балконі і якщо б не його властивості.
 • У Грузії є традиція незвичайний цілуючи в щоку. Цієї традиції дотримувалися всі, без винятку, вітати один одного, коли зустрічаються.
 • Якщо ви звикли до тепла і Опалення централізоване, ця країна не дуже підходить для тебе. У Грузії, не всі будинки мають, і в містах і селах, а також якщо ви хочете вони знають свої exitencia. Більш популярні в невеликих традиційних печей.
 • Йдучи в гості, ви ніколи не знімай взуття і не проси Тапочки. У Грузії, цей жест може образити значною мірою люди.
 • У будь-свято Грузії головна людина-це той, хто робить тости – tamada. Ви не можете припинити. “Тамада” вибирає організатора столом серед гостей, присутніх. Це, як правило, одного і того ж власника або гостя.
 • Як відомо популярним, Грузія-це країна, яка любить вечірки. Основною традицією є тости. Перш ніж пити, треба слухати всі тости гостей покоління літній подарунки на це свято.
 • У цій країні, це традиція їсти м’ясо з руки. Як ви вважаєте, це дає вам особливого смаку до страви. Те ж саме можна сказати національне блюдо під назвою jinkali. Якщо ви вирішили з’їсти м’ясо або jinkali, використовуючи столові прилади, вас можуть неправильно зрозуміти.
 • М’ясо кожне свято грузинської супроводжується обов’язково з травами. Які можуть бути базилік, кінза, зелена цибуля або естрагон. Трави дають аромат, унікальний і незвичайний.
 • Для кожної грузинської сім’ї-це святе! Весь народ поважає, і надається в основному сім’ї та друзів. Варто відзначити, що в родині головним є батько. Ваше слово завжди-це закон!!!
 • Традиції “крадіжки нареченої” прийшов саме з Грузії. Часто “крадуть наречених”, але це робиться тільки з обопільної згоди нареченого і нареченої ж.
 • Продовжуючи тему весіль, неможливо відхилити запрошення на весілля. Якщо так, то, що відмовляється, він ризикує потрапити в “чорний список” сімей. Так може початися бій між сім’ями з усіма витікаючими наслідками.
 • Жінки дуже пощастило з цією tradicón. На весіллях, в Грузії обов’язково йому дарувати золото нареченій. Родичі нареченого, є керівниками покласти цю традицію на практиці. Якщо хтось забуває дотримуватися цього звичаю, буде дуже поганий досвід.
 • Зберігання зброї в країні є законним. Практично, в кожному будинку Грузії можна знайти зброю або пістолет.
 • Похорон в Грузії це зовсім інша історія. Грузини супроводжували померлого в його останній шлях по всіх вулицях, села, будинки і т. д. Кожна людина, яка коли-небудь знав людини, померлої зобов’язаний бути присутнім на похоронах і velorio і приносити з собою їжу, гроші або вино.
 • Як відомо, Грузія-це країна, любитель спиртних напоїв. Дуже люблять випити горілки і вина. До речі, на території, яка на сьогоднішній день є в Грузії були знайдені горщики більш старих, включаючи ті, які були знайдені глечики з вином.
 • Якщо ви вирішили автостопом в Грузії буде гарною ідеєю. Ну як люди так ласкаві і товариські, будь-яка людина доставить вас до пункту призначення та, у разі необхідності, тебе нагодує, дасть і попити, і навіть місце, де провести ніч.
 • Грузія-це країна, де традиції не змінюються століттями. Всі пам’ятають і поважають. Якщо ви вирішите поїхати в цю країну, ви дізнаєтеся багато нових речей. Всі факти, описані вище, є реальними і актуальними. Кожна людина, ви можете розповісти історію свого життя, і вам не буде нудно, навпаки, ви захочете його слухати більше і більше!

  Сподобалася стаття? Діліться своїми враженнями або свій досвід.