Збираєтеся на відпочинок в Барселону? Слідуйте нашим списком — і вам буде потрібно максимум повітря в грудях, для того щоб описати свої враження від цього міста!

В БАРСЕЛОНУ САМОСТІЙНО: ПОРАДИ, ЦІНИ, МАРШРУТИ.

1. Прогуляйтеся пішки

Відмовтеся на один день від автобусів і метро. Дізнайтеся місто, якого немає на туристичній карті Барселони: лабіринт Орта, район Сант-Андреу, невідому іноземцям частина Ешампле з захоплюючим панорамним видом.

Лабіринт Орта

ЕКСКУРСІЇ В БАРСЕЛОНІ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ.

2. Послухайте музику

Оперу — в Лісеу, джаз — Наповнююча Аудитори, симфонічну — у Палаці каталонської музики, молодіжну — на одному з фестивалів, наприклад Прімавера Саунд.

Палац каталонської музики

3. Прогуляйтеся по місцях творчості Далі і Пікассо

Пройдіться по місцях, де жив і творив геній головних визначних пам’яток Барселони — Сальвадора Далі і Пабло Пікассо. Відпочиньте в ресторані «Чотири кота», пользовавшемся популярністю у Пікассо і Далі, відвідайте музеї художників.

Театр-музей Сальвадора Дали

4. Слідами Гауді

Пізнайте роботи фантастичного архітектора Антоніо Гауді, роботи ніколи не перестають бути найбільшими: собор Саграда Прізвище, будинок Бальо, будинок Міла, вежу Бельесгуард, а коли ввійдете в смак — склеп Гауді в Колонії Гуеля, розташованому в декількох кілометрах від Барселони.

Будинок Бальо

5. Загляньте в бар на тапас, пінчос і вермут

Скуштуйте пиріжки эспанадильяс з шинкою, пінчос з курки в клярі з шафрановим соусом або смажений сир проволоне з шинкою і манго. Кращий вермут — в барах Кальдерс, Ла Пепіта, Электриситат.

Тапас-бар

6. Дізнайтеся історію міста

Здійсніть екскурсію в Музей історії Барселони, новий Центр культурного відродження, королівські верфі Морського музею, меморіальну площу Фоссар де ліс Моререс, споруджену на честь загиблих під час облоги 1713-1714 рр. захисників міста.

Музей історії Барселони

7. Знову відкрийте для себе солодощі

Спробуйте цукерки, приготовані на ваших очах, тістечка боньюэлас, кокас або монас, а якщо ви гостюєте в Барселоні в День всіх святих — панеллеты, вкриті кедровими горіхами, мигдалем або кокосовою стружкою.

Панеллеты

8. Пориньте у Середземне море

Чотири кілометри пляжів — від Сант-Себастиа до Нова Ікарія або Мар Белла — завжди знайдеться місце, де можна кинути рюкзак і увіткнути пляжний парасольку.

Пляж Сант-Себастиа

9. Займіться шопінгом

Зробіть зупинку в магазині популярних місцевих дизайнерів Zazo&Brull, прицінитися до аксесуарів в Cuervo Cobberblack Bird або придбайте пару взуття від Anaid Kupuri в RooM.

10. Відпочиньте в нічному клубі Барселони

Запаліть на одному з п’яти танцполів храму нічного життя міста — клубу Razzmatazz, виберіть одну з тематичних вечірок в Sala Apolo, відірвіться в постпанковском Sidecar з тридцятирічної історією або легендарному рок-клубі Magic. Для любителів хіп-хопу та фанку свої двері тримає відкритими Marula.

А ще в Барселоні слід тримати ваші кишені на замку — у місті чимало спритників, які бажають швидко збагатитися за ваш рахунок. Але це ні в якому разі не повинно бути перешкодою для відвідування Барселони туристами, адже погоди там стоять чудові!

Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.